Poseidoni bränd sai jõuludeks värske ilme

Täna, 23. detsembril tuli JK Poseidon välja uue tervikliku visuaalse identiteedi kontseptsiooniga, mille raames uuendati klubi logo, määrati ära klubi põhivärvid ning kirjafont. 

Poseidoni logo idee ja sümboolika jäi samaks, kuid kujunduslikult sai logo tehtud oluliselt lihtsamaks ja jõulisemaks. Lisaks mitmevärvilisele logole tohib meie logo kasutada ka ühevärvilisena (valge, musta või tumesinisena). Ka on võimalik värsket logo kasutada ilma tekstita, kasutades vaid logo sisemust. Kõige selle tarbeks on valminud ka Poseidoni brandbook, kus on täpselt määratletud meie logo aktsepteeritud variandid, konkreetsed klubi värvikoodid ning kirjafondid. Meie jaoks on jätkuvalt oluline toonitada meie juuri Pärnu ning merejumal Poseidoniga. Seetõttu sai rõhutatud just Poseidonit ning tema kolmharki. Kuigi oleme noor klubi, siis peame oluliseks tuua välja ka meie klubi asutamisaastat. Järgmine hooaeg on meie jaoks viies ja sestap on sümboolne tuletada meelde meie klubi väärtusi ning põhimõtteid, miks klubi rajatud sai ning milliste eesmärkide poole JK Poseidon püüdleb. Poseidoni uue visuaalse identiteedi autoriks on Mikk Pärg (WEEB).

JK Poseidoni juhatuse liige Silver Lulla loodab, et klubi kogukond võtab uuenduse vastu positiivselt: “Tahame rõhutada, et tegemist ei ole uue logoga. Tegemist on värskendatud logoga. Klubi aluspõhimõtted ning motiivid on jätkuvalt samad ning värskendatud ilme saanud jõuline logo püüab seda kõike ka maksimaalselt edasi anda. Positiivne on ka see, et nüüd on meil täpselt määratletud, kuidas meie logo kasutada tohib ning missugused versioonid meie logost on samuti aktsepteeritud ning millistes kontekstites neid kasutada tohib. Olen veendunud, et värskelt loodud visuaalse identiteedi kontseptsioon on märk meie klubi arengust ning sihist saada veel tugevamaks. Võin siinkohal ka saladuskatte all öelda, et selline brändi uuendamine pole ainus värskendus, mis Poseidonit kahe hooaja vahel ees ootab. Oleme tähelepanu pööramas ka oma vormidele ja treeningvarustusele, kus ka uuel hooajal uued tuuled puhuma hakkavad. Kuid kõigest sellest juba kuulete ja näete uue aasta alguses.”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad