Poseidoni hullumeelne teine poolaeg tõi Lihula vastu 5:1 võidu

Pärnu JK Poseidoni pikk kehvade resultaatidega seeria endast tabelis eespool olevate võistkondade vastu sai meeldiva lõpu, kui suutsime kodumurul enne mängu võrdsete punktidega olnud Lihula JK võimsa teise poolajaga koduteele saata.

Kui veel kevad- ja sügisvooru vahepealsel ajal mõlgutasime mõtteid tabelireal kõrgemale ronida, siis mõningane vormilangus ja amatöörvõistkonnale kohane vähene trennikülastatavus panid meid vastu tõsiasjaga, et viimasel ajal on saanud selgeks eesmärgiks lisaks mängupildi parandamisele ka viienda tabelirea kindlustamine. Mäng Lihula vastu oli just ideaalne koht seda teha. Mängule kogunenud mõnikümnepealine seltskond sai küll vaatemängu alguses kurva vaatepildi osaliseks, sest just võõrsilvõistkond oli see, kes suutis mängu paremini alustada. Kuigi meil olid enne nende avaväravat mitmed momendid ise skoori teha, sai sellega hakkama hoopis ilusa kauglöögiga vastasvõistkonna mängija Rivo Oosim, seda siis 28. minutil.

Pärast avaväravat hakkasime selgelt mängu keskväljalt vastase karistusala poole viima, mis päädis minut enne poolaja lõppu Hannes Kivilo korraliku finišeerimisega, millest oleme ründefaasis tänavu eriti palju puudust tundnud. Teisel poolajal jätkasime sealt, kus pooleli jäime. Vastased olid juba selgelt väsinumad, aga meil oli lisaks paremale füüsisele ka pikk varumeestepink, seega saime 90 minuti vältel oma mängu värskena hoida. Võiduvärava vormistasime 52. minutil, kui keskväljal mitmeid momente tekitanud ja kergelt ülehäälestatult mänginud Aron Tanel Niin tegi eeltöö Joonas Einfeldti tabamusele. Lisaks said veel jala valgeks möödunud hooaja komeet Lauri Lilleste, kiire ääreründaja Artur Klein ja Martin Kaskla, kes on meie suurima resultatiivsusega mängumees mängitud minutite kohta. Kaskla väravale andis söödu esindusmeeskonna mänedžer Silver Lulla.

Pärast lõpuvilesid olime selgelt õnnelikud, nüüd loodame hea emotsiooni pealt ka järgmistes mängudes võite võtta. Poolajapausil toimus ka cross-bar challenge, kus Poseidoni noormängijad üritasid palli vastu väravalatti tabada. Mängu võitis meie 2004. aastal sündinud tulevikulootus Joonatan Pajuväli, kes sai auhinnaks kaks piletit Eesti-Gibraltari mängule. Pärast mängu loosisime välja ka kinopiletid kahele, mille võitis võiduvärava löönud Einfeldti tüdruksõber ja pikaaegne Poseidoni fänn Triin Kelder. Palju õnne võitjatele ja näeme juba järgmisel kodumängul, 25. septembril kell 13.00, mil võõrustame Kärdla Linnameestkonda!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad