Poseidoni kolmas sünnipäev möödus aktiivselt!

26. märtsil ehk päeval, kui möödub täpselt 3 aastat MTÜ JK Pärnu Poseidoni asutamisest, toimusid kolmele vanusele eliittreeningud ja pärast veel lasteaedade turniir. Trennid ja turniir toimusid Uulu Spordi- ja Kultuurikeskuses.

Kell 10 alustasid 2004 sündinud poisid, seejärel 2006/07 ja eliittrennide lõpetuseks 2008 sündinud poisid. Kell 14.00 algas lasteaedade turniir, mis vältas kella neljani. Lasteaedade turniirist võttis Surju lasteaed osa ühe võistkonnaga, Sindi lasteaed kolme võistkonnaga, Uulu lasteaed kahe võistkonnaga ja Kilingi-Nõmme lasteaed ühe võistkonnaga.

Eliittrennide peatreener oli seekord klubi uusim treener, Martin Kaskla, kes sai lisaks oma tarkuse edasiandmisele trennide käigus ka ise kogemusi omandada. Teda assisteerisid Nils Grün, Martin Kuldmägi ja Joonas Einfeldt.

JK Poseidoni noortesuuna juht Joonas Einfeldt võttis päeva kokku: „Pikk, aga väga edukas päev, mis tipnes kõige väiksemate poseidonlaste lõbusa turniiriga. Uulu Spordi- ja Kultuurikeskuses käis päeva jooksul üle 80 Poseidoni mängija. Lapsevanemaid, peamiselt lasteaedade turniirilt, oli vähemalt sama palju. Eliittrennid läksid igati positiivselt ja mängijad reageerisid nii uuele treenerile kui ka harjutustele aktiivselt. Trenni lõpuks tundsid kõik, et endast on antud maksimum. Lasteaia turniiril andsid samuti kõik lapsed endast kõik. Kuigi vanuste vahe oli suhteliselt suur, st kõige vanemad lapsed olid 2008 lõpus sündinud ja noorimad 2011. aasta teises pooles, siis jagati väljak kaheks. Ühele jäid mängima vanemad ja teisele nooremad. Mängud olid enamjaolt võrdsed ja väravaid said lüüa kõik. Turniiri lõpus sai igaüks ka medali, seega igati positiivseid emotsioone täis päev.“

Täname kõiki kohaletulnuid! Suure kiituse väärilised on ka lapsevanemad!

Tark mäng, tark klubi!

NB! Väga ootame lapsevanematelt pilte aadressile info@jkposeidon.ee või Facebook’i Poseidoni lehele https://www.facebook.com/jkposeidon/.

Arhiiv

Kategooriad