Poseidoni mõttetalgud

Hea meel on kutsuda kõiki  poseidonlasi 23.03 algusega kell 10.00 Raeküla Vanakooli Keskusesse, kus on kavas maha pidada ühed põnevad ja inspireerivad mõttetalgud. Seda selleks, et ühiselt meie klubi veel paremaks kujundada!


Poseidoni jalgpalliklubi saab sel kevadel juba kuue aastaseks. Selle aja jooksul oleme Pärnumaal tublisti arenenud ning jõudnud sadade laste ja lastevanemateni. Meie kogukond on kasvanud suureks, ühtseks ja kokkuhoidvaks pereks, mistõttu on ainult loogiline, et just üheskoos tuleb püüelda veel kõrgemate saavutuste ja sihtideni. 23.03 ongi plaanis saada kokku, arutleda, vaielda ning pidada nõu, mida ja kuidas edasi.

Pärast produktiivset mõttetööd liigume aga juba ühiselt Pärnu kunstmuru staadionile, et elada kaasa meie esindusvõistkonna II liiga hooaja avamängule Tallinna JK Kalev III võistkonna vastu.

JK Poseidoni tegevjuht Martin ootab aktiivset osalust: “Loodan kindlasti, et käesolev üleskutse kõnetab võimalikult suurt osa meie perest. Oleme hingelt küll suur, aga mastaabilt siiski väike klubi, kelle peamine areng peab tulema just seestpoolt, mitte kuskilt väljast või kõrgematelt jõududelt. Ehk siis teisisõnu, meil pole mõtet oodata mingit valget laeva, mis meid paremale maale viiks – me peame ise oma maa paremaks muutma. Meie kogukonnas on ütlemata palju tublisi ja aktiivseid inimesi, kellele meie töö korda läheb. Mõttetalgute eesmärgiks ongi saada võimalikult palju inimesi ning ideid ühte ruumi kokku, et sel moel genereerida veel paremaid mõtteid ja tulevikuplaane. Klubil endal on päevakavas mitmeid punkte, millest rääkida, kuid ootame aktiivset kaasamõtlemist ning just seda, et ühiselt erinevaid probleeme ja küsimusi lahendada.”

Seega pole asjas kahtlust – kohtume juba 23. märtsil kell 10.00 Raeküla Vanakooli keskuses!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad