Poseidoni tüdrukud olid meistrivõistlusel võidukad!

3. augustil toimus Pärnus Koidula kooli staadionil tüdrukute E-klassi (2005 ja nooremad) teine turniir, mille raames kohtusid omavahed Pärnu JK, Rakvere Tarva, Tallinna JK Legioni ning Pärnu JK Poseidoni võistkonnad.

Teatavasti tegid meie tüdrukud juunikuus oma meistrivõistluste debüüdi, mistõttu oli nüüd võimalik astuda väljakule juba natukene julgema ja enesekindlamana. Endiselt olid vastasteks võistkonnad, kel on juba teine-kolmas hooaeg käsil. Sellegipoolest võis meie tüdrukute mängus selget arengut ja edasiminekut näha – väljakule mindi kindla sihiga lüüa väravaid ning mängida edukalt. Pärnu Jalgpalliklubile ning Tallinna Legionile tuli küll alla vanduda, kuid tõelises põnevusmatšis suutsime Rakvere Tarvast edestada seisuga 4-3, kusjuures hat-tricki lõi terve turniiri vältel säravalt silma paistnud Maria-Lota Kool.

Treener Martin: “Klubipoolne otsus hakata ka tüdrukutega sel hooajal ENMV’l mängima oli ilmselgelt ainuõige ning tüdrukud on väga kiirelt ja edukalt oma potentsiaali tõestanud. Trennides on näha, kuidas tasapisi hakkab tekkima julgus ning tahe mängida ja see kõik kandub edasi ka mängu- ja võistlussituatsiooni. Ootan põnevusega järgmisi turniire, sest tüdrukud on võimelised väga paljuks ning suudavad kindlasti ka edaspidi erinevatele vastastele ohtralt peavalu valmistada.”

Pärnu JK Poseidoni tüdrukud: Maria-Lota, Pille-Riin, Rebeka, Alisa, Lisanna, Karoliina, Hanna.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad