Poseidoni tüdrukud Põlvas võistlustules

Kuuenda juuni varahommikul võttis meie tüdrukute võistkond ette pika sõidu Põlvasse, kus peeti maha ENMV I etapp. Seekordseteks vastasteks olid Tartu JK Tammeka, Maardu LM, Põlva Lootose ning Tallinna FC Levadia tüdrukud. Esimene etapp kulges küll raskelt, kuid see-eest edukalt!

Kõige keerulisemaks tegi meie jaoks olukorra see, et sisuliselt pool võistkonnast oli erinevatel põhjustel puudu. Sõitsime Põlvasse kõigest viie mängijaga, kuid väljakul mängitakse kuuega, mistõttu pidime terve päeva mängima arvulises vähemuses, lisaks polnud meil võimalik teha vahetusi. See-eest said kohaletulnud tüdrukud aga rohkelt mängupraktikat ja -kindlust. Tuli võidelda vastaste, väsimuse ja palavusega, kuid seda tehti täie raha eest!

Avamäng Tartu Tammeka vastu kujunes väga edukaks. 0:1 kaotatud avapoolaja järel läksime teisele poolajale juba julgemalt ja näljasemalt vastu, mis tõi kaasa ka positiivse mängutulemuse: kohtuniku lõpuvile kõlades jäi tabloole 1:1 viik! Kuigi Maardu LM vastu tuli tunnistada vastaste selget paremust, siis Levadia ja Lootose piigadega võitlesime juba vägagi võrdselt, sahistades sealjuures ka ise vastaste väravavõrke. Vastaseid küll alistada ei õnnestunud, kuid positiivne mängupilt annab järgmisteks etappideks julgust.

Tüdrukute treener Martin: “Mängida neli mängu järjest arvulises vähemuses – see on ikka tõeline kangelastegu. Kes ei usu, võib ise järele proovida. Minu sügav kummardus ja siirad tänu- ning kiidusõnad tüdrukutele, kes kaasa tulid ja kõige kiuste niivõrd tubli jalkapäeva tegid! Selline suhtumine peab kõigile teistele noormängijatele, nii poistele kui tüdrukutele, olema eeskujuks.”

Poseidoni kangelannad Põlvas: Renata, Karoliina, Rebeka, Lisanna, Pille-Riin.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad