Poseidoni tüdrukud tegid meistrivõistluste debüüdi

14.06 leidis Sindi Gümnaasiumi staadionil aset E-klassi tüdrukute (2005 ja nooremad) Eesti Meistrvõistluste turniiripäev, millest võtsid osa Pärnu JK, Tallinna FC Levadia, Tallinna JK Kalevi ning Pärnu JK Poseidoni võistkonnad.

Esmakordselt astusid ametlikku võistlustulle JK Poseidoni tüdrukud, tehes seda vapralt ja resultatiivselt. Kuigi mängiti vastastega, kes juba omavad meistrivõistluste kogemusi, mindi väljakule pingutama ning endast maksimumi andma. Positiivne suhtumine tõi tulemuse, sest Pärnu JK vastu lõime mitu väravat ning lisaks ei jäänud me Tallinna JK Kaleviga hätta. Ainult Tallinna FC Levadiale meie tüdrukud vastu ei saanud, kuid mis sest ikka – küll meie ka tasapisi kasvame ja õpime.

Treener Martin: “Tõtt öelda ei osanud turniiri eel arvata, kuidas meil minna võib, sest oleme kogu klubiga sellises olukorras, st tüdrukute meistrivõistlustel, esmakordselt, mistõttu puudub varasem kogemus ning ka ülevaade vastaste tugevustest ja nõrkustest. Päeva jooksul sai aga selgeks, et meie tüdrukud on väga kiire õppimisvõimega, sest paljude mängijate puhul võis näha kõigest kolme mänguga silmnähtavat arengut. Lisaks oli positiivne tõdeda, et võistlusmoment pani tüdrukuid pingutama ning mängiti selgelt suurema innuga kui treeningul. Mul on väga hea meel, et meie rõõmsameelsed plikad said oma esimese meistrivõistluste kogemuse osaliseks ja et kogu päev niivõrd positiivses võtmes kulges.”

Järgmine turniiripäev toimub augustikuus ning siis kohtume juba uute vastastega. Pärnu JK Poseidoni E-klassi tüdrukud: Maria-Lota, Pille-Riin, Alisa, Hanna, Keiti, Lisanna, Karolina

Pärnu JK Poseidon

Arhiiv

Kategooriad