Poseidoniga liitub Premium liiga kogemusega Siim Mäeots!

Pärnu JK Poseidon ja PJK sõlmisid täna omavahel kokkuleppe, mille tulemusena liitub Poseidoniga endine PJK mängija Siim Mäeots ning Poseidonist lahkub PJK ridadesse väravavaht Taavi Tamm.

Poseidoni esindusmeeskonna mänedžeri Silver Lulla sõnul on tegemist kahtlemata põneva üleminekuga: “Kuna Taavi alustas PJK-s tööd treenerina, siis oli mõistlik anda neile ka Taavi mängijaõigused. Kuna uuel hooajal keskendub Tamm veelgi enam rannajalgpallile, siis tõenäoliselt poleks Taavil väga palju aega murul värava valvamisele aega nii või naa olnud. Soovime Taavile oma uues klubis edu ning ennekõike loodame, et Tamm täidab oma unistused rannaliival ning saab väärtuslikke kogemusi treenerina, et ehk kunagi tulevikus meile kogenuma ja targemana tagasi tulla!”

Taavi Tamm soovib edu kõikidele Poseidoni poistele ja tüdrukutele, kellele ta on saanud eeskujuks olla: “Kahjuks tuleb mul lahkuda, kuna asun PJK-sse treeneritööd õppima ja praktiseerima. Tahaks tänada kõiki, kes elasid ja elavad siiani Poseidonile kaasa ja toetasid ka mind. Nagu klubi moto ütleb, siis Poseidon on tark klubi ja seda nad on ka tõestanud. Mul oli au esindada neid “sinisärke” ja ei välista, et kunagi võin naasta Poseidoni ridadesse tagasi. Hetkel on minu peamised eesmärgid seotud rannajalgpalliga. See aasta tuleb väga tihe graafik nii koondises, kui ka klubi tasandil, nii et ootan kõiki ka sellel suvel rannaliivale omadele kaasaelama! Loodan, et Poseidoni klubil läheb hästi ja nad suudavad tänavu tõusta liigataseme võrra kõrgemale – kindlasti olen ka mõningaid mänge ise tribüünil vaatamas ja Poseidonit toetamas.”

Pildil väravavaht Taavi Tamm

Lulla jätkas: “Samal ajal tahan aga tervitada Siim Mäeotsa, kelle Poseidonisse saabumine on kahtlemata selle talve kõige glamuursem üleminek! Tegu on parimasse ikka jõudva mängumehega, kes on saanud korraliku kogemuse ka kõige kõrgemas jalgpallis noorelt kätte. Meil ei ole just palju mehi, kes oleks mänginud Eesti tippliigades nagu Siim – 2012 Esiliigas, 2013 Esiliiga B-s, 2014 Esiliigas, 2015 Premium liigas. Olen kindel, et Poseidonil on uuel hooajal Siimust palju kasu!”

Üleminek rõõmustas ka Mäeotsa: “Kuna elan Tallinnas, käin ülikoolis ning selle kõrvalt ka tööl, siis otsustasin möödunud aastal võtta vaheaasta jalgpallist, kuna ajaliselt lihtsalt ei jõudnud enam. Kui talvelt minuga Poseidonist ühendust võeti, siis mõtlesin, et miks mitte tõmmata jalgpallisaapad taas jalga ning aidata Poseidonil pürgida oma ambitsioonikate eesmärkide suunas uuel hooajal. Kuna tippjalgpalli maitse olen Eesti mastaabis ära tundnud, siis tulevikus jään pigem harrastavaks amatöörsportlaseks, ja seetõttu on praegusel hetkel Poseidonis mängimine minu jaoks igati sobivaks väljundiks.”

Üleminekule andis positiivse kommentaari ka Poseidoni peatreener Martin Kuldmägi: “Kuigi Taavi lahkumisest on kahju, siis Premium liiga kogemusega Siim Mäeotsa on mul ainult suur rõõm ja au meie esindusmeeskonda tervitada. Olen kindel, et tema korralik mängutase aitab võistkonnal suure sammu oma arengus edasi astuda. Usutavasti tõuseb nüüd ühtlasi ka meeskonnasisene konkurents mänguajale ning iga mängija üritab oma latti aina kõrgemale tõsta. Jään kindlasti põnevusega ootama meie värske täienduse esimesi mänge Poseidoni särgis. Taavile soovin aga minagi omalt poolt kõike paremat ja suuri kordaminekuid rannajalgpallis!”

Tere tulemast, Siim! Head teed, Taavi!

Tark mäng, tark klubi!

 

Arhiiv

Kategooriad