Poseidoniga liitus Anton Issakov!

Pärnu JK Poseidoni esindusmeeskonnaga liitus eelmised seitse hooaega Eesti tippliigades mänginud ründaja Anton Issakov, kes mängis veel eelmisel hooajal Esiliigas Vändra JK Vapruses.

Poseidoni mänedžer Silver Lulla on täiendusega väga rahul: “Olen kindel, et Antoni kogemus ning teravus on meile magusaks relvaks kõigi vastu III liigas. Tean, et mees tuleb Austraaliast ning ei ole trenni kaua teinud, mistõttu tema vorm veel täna ei ole see, mis ta peaks olema, kuid loodan, et kehtib ka klassikaline ütlus: “vorm on ajutine, klass on jääv”. Mees on klubi eest juba paar trenni kaasa teinud ning saime teda tegelikult juba ka kahes eelmises mängus kasutada, kus mees sai kirja nii resultatiivse söödu kui ka värava. Tahan tervitada Antonit terve klubi poolt ning soovida talle palju positiivseid elamusi ja võite meie meeskonnaga!”

Uurisime liitumise kohta ka pisut Anton Issakovilt: “Poseidon on huvitav meeskond, kellel on kindel siht võita liiga ja tõusta järgmiseks aastaks aste kõrgemale II liigasse. Tunnen, et just siin on õige koht alustada enda pisikese „comebackiga”. Jõudsin tagasi Eestisse alles nädalake tagasi ja pole veel oma järgmistele tegemistele mõtlema hakanud. Praegune plaan on mängida jalgpalli ja nautida mõnusat Pärnu suve!” Küsimuse peale, mida Anton noortele välismaal käimise kohta öelda oskab vastas noor ründemeister järgmist: “Soovitan soojalt noortele minna ja vaadata maailmale otsa täiesti teisest vaatevinklist. Kogemusi ja elutarkust saab sealt kuhjaga kaasa võtta!”

Kuna Issakov on vaid 22-aastane, kuid mänginud juba 7 hooaega tippjalgpalli, siis uurisime, milliseid aastaid Issakov oma karjääris seni parimateks ise loeb: “Hooajad 2013 ja 2014, kui Pärnu Linnameeskond mängis taktikaga „lööge meile palju tahate, me lööme teist ikka rohkem” olid kahtlemata mu karjääri parimad aastad. Jõudsime kuttidega kahe aastaga Esiliiga B-st Premium liigasse välja. Ülikahju, et see meeskond vaikselt miskipärast ära haihtus.”

Poseidoni järgmine kohtumine toimub juba 30. mail, kui võõrustame väikese karika raames kodus kogenud ja suurtest nimedest pulbitsevat JK Retro meeskonda, mängule kutsub Poseidoni fänne kaasa elama ka värskeim täiendus: “Tulge muidugi staadionile, kuigi vastane on kõva, siis olen kindel, et suudame neile publiku toel väärikat vastupanu osutuda ning hea õnnestumise korral võime Retrot ka võita!”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad