Poseidoniga liitusid kolm uut kolleegi!

Augustikuu on Poseidonisse toonud muutuste tuuled, kui klubiga on liitunud Hendrik Toots noortesuuna juhina, Janar Larin noortetreenerina ja Andre Tammeorg esindusmeeskonna managerina. Samuti alustab Kristjan Õunpuu tegevust duubelvõistkonna manageerimisel. Paraku on klubist lahkunud treener Priit Vallap.

Hendrikul on pikaajaline jalgpallis töötamise kogemus, olles viimased 8 aastat töötanud Tartu FC Santose noortetöö koordinaatorina.

Tegevjuht Martin Kuldmägi: “Mõistsime juba mõnda aega tagasi, et meie klubi kontoripool on selgelt poolik ja kaugeltki mitte sel tasemel, kus peaks. Noormängijate arendamisel ei piisa ainult headest treeneritest või kvaliteetset töömetoodikast. Oleme nende aastate jooksul pidanud prioriteetsemaks arendada eelkõige väljakul toimuvat, kuid seda tehes oleme sisuliselt saaginud oksa, millel istume. Meie treenerid on töötanud niigi suure koormuse all, pidades silmas tavatreeninguid, kuid lisaks on nende õlul mitmeid kohustusi, mis tegelikult ei peaks olema. Hendriku lisandumine on justkui sõõm värsket õhku: saame juurde kogemustega inimese, kelle nägemus jalgpallist kattub meie omaga ja kes mõistab, et selleks, et midagi ära teha ja saavutada, tuleb näha ränka vaeva. Oma tööga FC Santoses on ta kokku puutunud väga mitmekesiste probleemide ja küsimustega, mis on andnud talle väärt kogemusi ning seeläbi oleme äärmiselt õnnelikud ja tänulikud, et Hendrik just meid heaks valikuks pidas ja meiega liituda soovis. Soovin Hendrikule kogu klubi poolt rohkelt jõudu, kannatlikkust ja tarkust!”

Janar on spordialase kõrgharidusega treener, kes on viimased aastad töötanud Saksamaal ja Lõuna-Euroopas. Oma kompetentsiga toob ta merejumalatele uusi teadmisi ja uut energiat.

Janar võtab Poseidoniga liitumise kokku nii: “Kaks kõrvuti asetsevat puud ja kingituseks saadud pall olid piisavad, et väikese lapsena anda isu päevast päeva väljas aega viita ja palli edasi-tagasi taguda. Sealt alguse saanud pisik on pidama jäänud tänaseni. Huvi spordi vastu viis kohaliku pärnaka kaugele Tartusse, kus õpingud jätkusid sealses Tartu Ülikoolis. Esimesed kogemused omandatud – ja pidev uudishimu uute teadmiste järele alles – veetsin viimased aastad välismaal, mille järel tuleb tõdeda, et kodus on ikka kõige parem. Uute teadmistega ja suure motiveeritusega on rõõm asuda tööle töökasse ja hakkamist täis meeskonda. Loodan siiralt, et suudan oma teadmiste ja kogemustega toetada JK Poseidoni meie ettevõtmistes ja anda oma panus heade jalgpallurite arengule ning mis veelgi tähtsam toredate ja tublide inimeste kasvamisele.”

Treener Priidu teade kõigile merejumalatele: „Raske südamega annan teada, et 15. augustil lõpetan oma töö Poseidoni jalgpallitreenerina. Mind ootab ees Tartu Ülikool, et asuda õppima informaatikat, mis on mulle samuti väga hingelähedane olnud. Mul on ääretult kahju lahkuda klubist, kus olen ümbritsetud toredatest lapsevanematest, ambitsioonikatest töökaaslastest ning igapäevasest reaalsusest, kus iga viimne kui laps põleb soovist jalgpalli mängida. Seda näen laste silmist iga trenn ja treenerina on see tunne kirjeldamatu. 15. august on üsna kohe kätte jõudmas, kuid ma ei jäta klubi ja lapsi piltlikult öeldes hätta ning ilma treenerita. Teavitasin klubi oma otsusest juba ammu ning sellega on arvestatud. Vahepealse ajaga on juba leitud väga tegus ja asjalik asendaja, kellega igapäevaselt minu trennides käivad lapsed on tutvunud juba möödunud nädalal.”

Andre Tammeorg: „Poseidoniga liitumise üle on hea meel. Ennem seda olin esindusmeeskonna manager Esiliiga B-s mängiva Põhja-Tallinna JK Volta juures, aga elukoha muutus tingis ka klubivahetuse. Eesmärk on kodumängud muuta taas pealtvaatajate jaoks atraktiivsemaks, korraldada ennem esindusmeeskonna mängu üritusi ning tõsta pealtvaatajate arvu. Samuti tahan Taavile (Tamm) abiks olla treeningutel, mängudel ja muuta üleüldiselt tegemisi klubis proffesionaalsemaks.“

Kristjan Õunpuu: „Võtsin heameelega vastu duubelmeeskonna organiseerimise. Miks? Eks me ole duublis kõikide kutidega vaheldumisi aegajalt pidanud ise asju organiseerima ja mehi motiveerima, aga ma usun, et meeskonnas peab olema üks juhtoinas, kellel on meeskonnast ülevaade ja kelle poole saavad teised pöörduda murede või siis ka rõõmudega. Kuna olen ka ise duubli mängija siis n.ö organiseerija rolli võtmine on üsna loogiline samm. Igaljuhul annan oma parima ja loodan ,vähemalt esialgu, koos oma meeskonnaga hooaja viisakalt lõpetada.“

 

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad