Poseidonile kahest kaks ja positsioon tabeli tipus!

Poseidoni esindusvõistkond jätkas head minekut ning lõi kolm vastuseta väravat FC Kose võistkonnale. See viis meid nädalavahetuse lõpuks liigatabelis esimesele tabelireale!

Mänguks Kosega valmistusime loomulikult samasuguse pühendumisega nagu kõikideks teisteks mängudeks. Teadsime, kuidas nad mängivad, millised on nende ideed rünnakul ja kus paiknevad nende nõrgad kohad. Selline mänguks ettevalmistumine ja mõne väga hea mängija lisandumine on muutnud meie võistkonna oluliselt tugevamaks, aga mis veelgi tähtsam, tasakaalukamaks. Varem oli tihti mänge, kus olime sisuliselt sunnitud olema tiim, kes mängib stiilis “lööge meile palju tahate, me lööme teile rohkem”, sest võistkonnas puudus õige tasakaal. Nüüd aga oleme leidnud sellise rütmi, et kaitse on lukus ja rünnakul tekib paarkümmend momenti mängu kohta, millest mõned suudame ka ära lüüa. Loodame seda joont hoida ja ilma paranedes järjest paremasse vormi saada, et võidelda oma unistuse eest ning jõuda Teise liigasse.

Esimesed paarkümmend-kolmkümmend minutit oli mäng täiesti meie käes – vastane jooksis ilma pallita, meie muudkui tekitasime momente ja üritasime erinevatel viisidel vastase väravavahti üle mängida. 22. minutil suutis sellise mäekõrguse üleoleku väravaks vormistada Madis Tammsaar (#73), kes suunas karistuslööki andnud kapten Hannes Kivilo (#14) tsenderduse võrku ja aitas võistkonnal pinged maha võtta. Väravaolukorras mängis rolli ka endine kapten Ott Kangur (#15), kes jättis Tammsaart jälitada püüdnud kaitsja pika ninaga. Kuna Tammsaar on meie ridades uus mängumees, siis oli see tema jaoks ka esimeseks väravaks hooajal, millele loodame kindlasti võimekalt poolkaitsjalt lisa. Esimese poolaja lõpus sai Kose juba veidike rohkem mängu sisse ning mäng tasakaalustus, kuid reaalse väravamomendina nad ei jõudnud.

Teisel poolajal jätkus üsna võrdne mäng, kus pallivaldamine oli enam-vähem võrdne, aga momendid siiski selgelt meie poole kasuks. Teisel poolajal tulid mängu ka Aron Tanel Niin (#9), Taisto Rannamets (#88), Artur Klein (#7), Andrias Niklus (#22) ja Sven Saar (#55), kes aitasid säilitada vajaliku värskuse. Et võit oleks kindlam ja väravatevahe veelgi ilusam, hakkasime otsima kiirrünnakuvariante paaniliselt viigiväravat taga ajava Kose võistkonna kaitseliini seljataha, kus võistkonna mitmete ebaõnnestunud võimaluste järel otsustas mängu hakata tegema Rannamets, kes esmalt toimetas Niini söödu järel karistusala nurgast imekauni vintpalli vastaste puuriluku seljataha ning kolm minutit hiljem tõstis Niini ja Nikluse eeltööst üks-ühele pääsedes palli kaunilt üle väravavahi otse võrku. 3:0, võit meie ja uued mehed jätkavad skoorimist!

Hooaeg on väga hästi alanud. Järgmisel pühapäeval mängime taas koduväljakul, kui meile sõidab külla võistkond pealinnast nimega Tallinna FC Castovanni Eagles. Võib eeldada tulist lahingut medalipretendentide vahel, millest võiduga väljatulekuks loodame kindlasti abi ka 12. mängijalt ehk teilt, kallid fännid. Tuleval pühapäeval (16.04) kell 19:00 Pärnu kunstmurustaadionil (Mai 3) läheb mölluks, nii et pange soojad riided selga, kutsuge kõik tuttavad jalkafännid endaga kaasa ja aitame Poseidonil tegusid teha!