Poseidonile sünnipäevaks 2:0 võit!

Poseidoni esindusvõistkond alustas hooaega võidukalt, olles 2:0 skooriga üle külla sõitnud kernulastest. Väravate eest hoolitsesid debütandid Reimo Saal (#66) ja Siim Mäeots (#23)!

Mäng 79-pealise publiku ees kulges kohe algusest peale meie taktikepi all. Domineerisime, tekitasime teravaid momente, jätsime headelt positsioonidelt realiseerimata ja olime kaitses võimsad. Oli näha, et Mäeotsa lisandumine meeskonda on andnud meile kaitsefaasis juurde kõvasti enesekindlust, samuti oli just tema juhendamis- ja väljakunägemisoskus see, mis lõpetas vastase rünnaku enne, kui see jõudis õieti ohtlikukski minna.

Kui pikka aega ei tahtnud pall väravavõrku üles leida, siis teine debütant, Saal, suutis näidata külma närvi ja teha just seda, mida ründajatelt nõutakse – lüüa näsa võrku. Minut 33, särginumber 66, seis 1:0. Pärast väravat oli näha võistkonnas pingelangust, mis küll ei kulmineerunud mitme kiire värava löömisega, aga pall hakkas küll veelgi paremini mängijalt mängijale liikuma ja momendid tekkisid nagu seened pärast vihma. Poolajapausile mindi siiski vaid 1:0 eduseisult.

Teine poolaeg algas nii nagu esimene lõppeski, meie domineerimisel. 63. minutil suutis Mäeots olla otsustav ka vastase karistusalas ning sai samuti debüüdilt värava kirja (video väravast). Edasi üritasime mängu muudkui kiiremaks ajada vahetustega, mis tõi meile hulganisti momente, kust oleks tulnud värav ära lüüa, aga hooaja algusele kohaselt suudeti mööda lüüa ikka väga uskumatutelt positsioonidelt. See mänguelement vajab kindlasti arendamist, aga eks aeg ole ka näidanud, et ilma soojenedes hakkab ka realiseerimisprotsent paranema.

Üks maas, 21 veel minna. Suured tänusõnad kõigile kohaletulnuile, just teie toetus aitas sellest mängust teha meeldejääva elamuse! Järgmine kodumäng on järgmisel pühapäeval (09.04) kell 15:00, ikka seal samas, Pärnu kunstmurustaadionil, kui võõrustame Kose võistkonda, keda võitsime võõrsil eelmisel aastal Tipneri karikavõistlustel skooriga 2:0. Tulge staadionile ja teeme Kosele taas säru!