Poseidonis praktikal tulevane spordikorraldaja

Mõned on kindlasti juba tähele pannud, et Poseidoni treeneritega liigub mõnikord ringi uus võõras nägu. Tema nimi on Virko ja teda võib näha koos Pärnu JK Poseidoni treeneritega järgmise paari kuu jooksul ringi liikumas, seda nii trennides kui võistlustel. Tegu on Pärnu Kolledži spordikorralduse ja projektijuhtimise eriala tudengiga, kes teeb oma erialast praktikat meie klubi juures.

Virko tegeleb klubis turunduslike küsimustega ning aeg-ajalt võib teda kohata meie trennides treenerite abilisena või trennist osavõtjana. Viimast seetõttu, et taustalt on tegemist korvpalli mehega ja jalgpalli oskused vajavad veidi järeleaitamist. Virko poole võib alati pöörduda kõigi küsimustega, ta on hea meelega nõus rääkima oma õpingutest või tööst meie klubi juures.

„Olen ääretult tänulik, et Pärnu JK Poseidon andis mulle võimaluse teha praktikat nende klubi juures ja õppida tundma rohkem jalgpallimaailma ja jalgpalliklubi töökorraldust. Siinne meeskond on väga sõbralik ja abivalmis ning tunnen, et saan siit tohutul hulgal kogemusi ning teadmisi klubi juhtimisest,“ kommenteeris oma muljed klubist Virko ise.

Klubi noortesuuna juht Joonas: „Väga hea meel on klubi esimese praktikandi pärast! Virko on asjalik ja suure õppimishuviga, mistõttu on kahtlemata praktika kasu selgelt kahepoolne. Klubi suudab seetõttu tegutseda efektiivsemalt ja Virko saab uusi kogemusi meie jalgpalliklubis.“

Võtame Virko soojalt vastu meie klubi meeskonda 🙂

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad