Premium liiga väravavaht Hendrik Vainu liitub Poseidoniga!

Hendrik Vainu liitub Poseidoniga laenulepingu alusel esialgu hooaja esimeseks pooleks. Hendrik Vainu on Pärnu JK Vapruse väravavaht, kes on viimased paar hooaega saanud mängida Eesti kõrgeimas liigas – Premium liigas. 21-aastane Vainu mängis eelmise kahe hooajaga kokku Premium liigas 37 mängu.

Poseidoni peatreener Martin Kuldmägi on üleminekuga rahul: “Hendrik Vainu näol oleme vahetult enne hooaja algust saanud väga tugeva täienduse oma väravasuule. Tema liitumine annab kindlasti kõvasti enesekindlust kogu tiimile juurde ning olen kindel, et Premimum liiga karastusega väravalukku II liigas juba naljalt lahti ei muugi. Ootan põnevusega Vainu esimesi mänge Poseidoni särgis.”

Hendrik Vainu: “Kuna teenin aega Eesti kaitseväes, siis saan hetkel osavõtta ainult mõningates Vapruse treeningutes ning seega esiväravavahi kohale pretendeerida praegu on väga raske. Seega ühisele otsusele jõudes esindada JK Poseidonit on sellel perioodil positiivne, kuna saan arendada oma mängupraktikat ja seeläbi ühele Pärnu arenevale jalgpalliklubile loodetavasti oma oskustega abiks olla nende algaval hooajal.”

Arhiiv

Kategooriad