Presto sõidutab Poseidoni Eesti meistrivõistlustele

Pärnu JK Poseidoni ajaloo esimeseks ametlikuks bussipartneriks sai kohalik tuntud tegija Presto OÜ.

Presto OÜ on 2003. aastal asutatud ettevõte, mille logodega busse võib kohata nii liinireisidel kui ka tellimusvedudel. Nende bussipargi kodu asub Pärnust mõned kilomeetrid Tallinna poole, Nurme tankla vahetus läheduses. Kokku mõõdavad Presto värvides maanteed 19 bussi, mis sõidutavad sel hooajal ringi ka Poseidoni võistkondi.

Heida pilk Presto kodulehele!

“Suhtlesime viimastel kuudel mitme erineva bussifirmaga, et rasketel aegadel tugeva löögi saanud transporditurust ja võimalustest pilti ette saada, kuid Presto jäi oma meelestatuse ja mõistlikkusega kohe silma. Koostöö kohaliku ettevõttega teeb loomulikult meele rõõmsaks,” selgitas klubi turundus- ja kommunikatsioonijuht Ivar Lepik.

“Klubi esindavate jalgpallurite jaoks ei ole muutus ehk niivõrd tuntav, sest buss on ikka buss, küll aga hõlbustab see treenerite elu: kui seni oli väljasõiduks bussi leidmine nende lahendada, siis nüüd haldab seda poolt klubi. See aga tähendab, et treeneril on üks mure vähem.”

Ühtlasi kasutaksime võimalust tänada Poseidoni pikaaegseid koostööpartnereid: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Teamsport, 7element, Saku Läte, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit. Aitäh teile!

Arhiiv

Kategooriad