Pronksine Poseidon Flora Cupil Tallinnas

Nädalavahetusel toimus Tallinnas Flora Cup jalgpalliturniir “Rõõm Jalgpallist”, kus osalesid noortetreener Nils Grün juhendamisel ka JK Poseidoni 2004. aastal sündinud lapsed. Turniir kujunes edukaks, kus JK Poseidoni poisid saavutasid tubli kolmanda koha!

Mängiti head jalgpalli, kus algne arglikus asendus lõpuks poistele väga enesekindlaks ja heaks esituseks. Turniiril osales kuus võistkonda, kes mängisid kõik kõigiga läbi. Mänguaja pikkuseks mängus oli 17 minutit. Teise koha võistkonnaga koguti turniiril kokku ühepalju punkte, aga omavahelises mängus jäime selles arvestuses napilt 1:2 alla. Lõime küll turniiril kõige rohkem väravaid, aga kuna juhend nägi ette esimese arvestusena omavahelisi mänge, tuli vastu võtta kolmas koht.  Samuti jäime ka esimese koha võistkonnale minimaalselt alla 0:1, aga ülejäänud võistkondi võitsime veenvalt. Turniiri võit jäi täna paari väikse asja taha. Samas ilmnesid treenerile ka palju mängulisi probleeme, millega on vaja kindlasti rohkem tegeleda. Teisalt, mõned poisid üllatasid mind aga väga positiivselt. Kahju oli sellest, et kaks mängijat, kes on meil tugevad mängumehed, jäid haigusega üldse kõrvale ja kaks mängijat olid samuti tervisega kimpus ja oli kahtlev, kas ka nemad üldse mängida saavad. Sellest hoolimata oli väga positiivne päev ja siit on hea minna edasi.

JK Poseidon mängijad Flora Cupil: Oliver Rätsep, Robert Platais, Randar Rätsep, Frederik Voolma, Milo Vill, Karl Kielas, Caspar Pärn, Kaido Roosma, Martti Tarsalainen ja Kristofer Robin Grün.

1. JK Kalev Kuusalu
2. JK Tallinna Sparta Sinine
3. JK Poseidon
4. JK Raplamaa
5. FC Flora
6. JK Sparta Kiili

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad