Puhkama vahvate tulemuste pealt

Jõulud koputavad uksele ja väike puhkus treeningutest on alanud! Aga enne pühade nautimist vaatame veel otsa väikeste merejumalate tegemistele.

Möödunud nädalavahetusel osalesime Haapsalus toimunud halliturniiril kahe võistkonnaga 2014 vanuseklassis. Kuue võistkonna konkurentsis lõpetasid meie poisid teise (Sinine) ja neljanda (Must) kohaga. Võitis Nõmme Kalju, pronks läks Läänemaale. Osalesid ka Lõuna-Läänemaa ja Kalevi Kratid pealinnast.

2014/15 võistkonna peatreener Joonas Einfeldt: “Läksime Haapsalu halliturniirile, et kinnistada selle sügis-talve peamist eesmärki ehk palliga mängimist ja domineerimist. See õnnestus Sinisel võistkonnal kõigis viies mängus, olgugi et Kalju vastu kahel korral eksisime ja seetõttu said vastased kerge värava. Aga see ongi protsessi osa ja meid kuidagi segama ei jää. Käib asja juurde, nagu öeldakse.

Must võistkond oli läbivalt konkurentsis ja ainuke väga raske mäng oli meie Sinise vastu. Nõmme Kalju vastu võideldi suurepäraselt ja mindi isegi juhtima. Ülejäänud mängud olid väga võrdsed ja pakkusid mängijatele just neile vajaminevat. Kokkuvõttes oleme turniiriga igati rahul ja võib mõnuga puhkama asuda.”

Nädal varem olid Pärnu jalgpallihallis võistlustules 2017 ja 2016 võistkonnad. Kui väiksemate jaoks oli tegu toreda mängukogemusega, kus kohti ei jagatud, siis 2016 võttis kümne võistkonna konkurentsis kolmanda (Sinine, treener Janar) ja neljanda (Must, treener Joonas) koha; ette jäid Viljandi Tulevik ja FC Elva, selja taha aga kõik kohalikud konkurendid.

2016 Sinise võistkonna peatreener Janar Larin: “Kõik olid väga-väga tublid, kes kohale tulid ja pika päeva vastu pidasid!”

2023. aastanumbri sees ootab nüüd peamiselt puhkus, aga 26. detsembril osalevad Tallinnas Kalevi spordihallis peetaval Aastalõputurniiril nii meie U16 võistkond (alagrupimängud kell 11.45, 12.45 ja 13.30, võimalik poolfinaal 14.15, pronksimäng 14.30, finaal 14.45) kui ka esindusmeeskond (alagrupimängud kell 18.15, 18.54, 19.46, 20.38 ja 21.17, võimalik poolfinaal 21.30/21.43, pronksimäng 21.56, finaal 22.09). Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, FYSIOwell stuudio, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad