Rääkisime, puhkasime ja mängisime

Möödunud nädalasse jäi Eesti suurim suvine püha jaanipäev, mis pakkus paljudele võimaluse korraks hinge tõmmata. Jalgpallikarussell aga keerles muudkui edasi.

Alustame aga kaugemalt, tegelikult ülemöödunud reedest, kui Poseidonil käis külas Õhtulehe jalgpalli-taskuhääling “Kolmas poolaeg”. Martin ja Ivar rääkisid tunni jooksul käimasolevast EM-finaalturniirist ja Pärnu jalgpalliskeenest, aga ka klubi ajaloost ja põhimõtetest.

Jalgpalli mängisime aga ka. Kohe esmaspäeval said väärt kogemuse 2013. aastal sündinud poisid, kellest nii mõnigi käis Saaremaal oma esimesel ametlikul võistlusel. Tulemused selles vanuses ei loe – kõik olid tublid ja pingutasid!

Vastakaid emotsioone pakkusid U12 võistkonnad. Kui I võistkond käis laupäeval Raplas ja tuli ära tubli 6:0 võiduga, siis II võistkond kaotas teisipäeval Haapsalu Krattidele ja pühapäeval Kohila Püsivusele. Mõlemas mängus jäi seisuks 0:7.

Paremini ei läinud ka meestel. Esindusel oli reedeseks võõrsilmänguks, mis jäi jaanipäeva ja nädalavahetuse vahele, taas keeruline koosseisu kokku saada, ja tulemus oli vastav – mitmete endiste noortekoondislastega Maksatransport võitis 7:0.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Tunnustame vastast, kes võitu vääris, aga meie saame palju, palju paremini. Olime tegelikult kohati kenasti mängus sees, aga kui lubame esimesel poolajale endale seitsme minutiga lüüa kolm ja mängu lõpus üheksa minutiga veel kolm, siis ei saagi paremat tulemust loota. Peame sellest kaotusest õiged järeldused tegema, sest selline Ameerika mägedel veeremine ei saa jätkuda.”

Duubel kohtus pühapäeval aga Eston Villa II-ga ja kaotas 1:0 eduseisust 1:4. Võitlust oli kõvasti, aga ikka jääb millestki puudu …

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.