Rahvusvahelised mängud Häädemeestel

9. märtsil toimusid Häädemeeste Keskkooli saalis põnevad jalgpallilahingud, kus omavahel kohtusid JK Poseidoni ning Staicele Spordikooli kasvandikud. Rahvast ja emotsioone täis saalis peeti kolm mängu 2008., 2005. ja 2004. a sündinud poiste vanuseklassides. Kolmest võimalikust võidukarikast suutsid meie poisid kaks koju jätta!

Sellise huvitava ja värskendava võimaluse eest kohtuda naaberriigi jalgpalluritega tuleb meil kindlasti tänada Häädemeeste Keskkooli. Nimelt on Häädemeeste ja Staicele koolid sõpruskoolid, kes juba pikemat aega üksteisel tihedalt külas käinud on. Sel korral otsustati aga sportliku päeva kasuks ning kohtuti jalgpalliväljakul. Pärast mänge toimus autasustamine, pildistamine ning seejärel ühine seljanka söömine. Märtsikuus tulid lätlased meile külla, kuid aprillis sõidame juba ise Lätti. Reisi teeb põnevamaks kindlasti tõsiasi, et Staicelesse on sisuliselt loodud Läti jalgpallikeskus. Tegu on kompleksiga, kus on mitmeid harjutusväljakuid, kunstmuruväljakuid ning korralik peastaadion. Meie poistele avaneb seetõttu uhke võimalus mängida tõelisel tippstaadionil!

Päeva võttis kokku noortetreener Martin: “Poisid said nädalasisese treeningtsükli sekka ühe huvitava võistluspäeva, mis kindlasti natuke elevust loob ja positiivselt rutiini lõhub. Mängud kulgesid samuti põnevalt: kui kõige nooremas vanuseklassis jäime 6:9 alla, siis keskmises vanuseklassis suutsime vastased 5:2 alistada ning kõige vanemad poisid olid naabritest 3:2 üle. Usun, et selliste hokiskooridega lõppenud mängud andsid poistele mõnusat tuhinat ainult juurde.”

Aitäh lätlastele küllatuleku ning Häädemeeste Keskkooli töötajatele vahva päeva organiseerimise eest!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad