Saalihooajast jäi üht-teist kripeldama

Laupäeval algab meie esindusmeeskonna jaoks juba Eesti meistrivõistluste hooaeg. Enne võtame aga kokku talvise vutitegemised, kus Poseidon samuti kaasa lõi.

Saalihooajal, mis vältas merejumalate jaoks sel korral novembri lõpust märtsi keskpaigani, panime end proovile jalgpalliliidu organiseeritud Rahvaliigas ning Kesk-Eesti eraliigas KSJM. Kuigi meie jaoks lõppesid mängud juba kolm nädalat tagasi, olnuks varasem kokkuvõte poolik – võitjad vajasid veel selgitamist.

Nimelt krooniti möödunud pühapäeval finaalmängus rahvaliiga võitjaks Valga Warrior, kes alistas 5:1 Tõrva JK. Tõrvakad kaotasid kogu hooaja peale vaid kaks matši: finaalis Valgale ja jaanuaris meile, kusjuures tol päeval Kilingi-Nõmmes saime meie neist samuti 5:1 jagu …

24 võistkonda olid Rahvaliigas jagatud kaheksasse kolmeliikmelisse alagruppi, kust veerandfinaali pääsesid vaid võitjad. Saime esmalt mängitud Abjaga, võõrsil tuli 5:3 eduseisust leppida 5:5 viigiga ja kodus võtsime keerulise alguse järel 9:4 võidu.

Seejärel alistasime Tõrva kodus 5:1 ja võõrsil piisanuks meile viigist, et alagrupp võita; juhtisime sedagi mängu 2:1, ent kaotasime 2:6 ja nii pidime alagrupi esikoha loovutama Tõrvale. Nemad lülitasid veerand- ja poolfinaalis konkurentsist Tallinna võistkonnad, kuni lõpuks Valgale alla vandusid.

Eraliiga KSJM koosnes neljast mängupäevast, kus selgitati n-ö põhiturniiri parim, ja finaalpäevast, kus selgus liiga võitja. Kaootiliste mängupäevade järel saime finaaliks neljanda asetuse ja kui pääs poolfinaali jäi mõne värava kaugusele, siis tabeli alumises pooles õnnestus võtta kokkuvõttes 5. koht.

Saalivõistkonna esindaja Ivar Lepik: “Klubi fookus on alati olnud 11v11 jalgpallil, aga mängijate initsiatiivil otsustasime teravust hoida ka saalis. Eesmärk ei olnud seejuures nui neljaks võita, vaid jalgpalli nautida ja kõigile võimalikult palju mänguaega anda, mis tagantjärele ka mingites kohtades kätte võis maksta. Aga võidame koos ja kaotame koos!

Tagantjärele võib öelda, et kuigi võinuksime jõuda kaugemale, olid tulemused tegelikult ehk isegi veidi üllatavad: kokkumäng on saalis väga oluline, aga meie harjutasime sisetingimustes vaid mõnel üksikul korral enne jõule.”

Ja nüüd, nagu öeldud, algab Eesti meistrivõistluste hooaeg: tule ja toeta omasid laupäeval, 9. aprillil kell 14.00 Mai kunstmuru ääres, kui vastaseks on FC Flora IV! Vaata lähemalt siit.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad