Saku Läte ja Venden tulevad Poseidonile appi

Pärnu JK Poseidonil on hea meel teatada uutest toetajatest, kelleks on Saku Läte ning Venden. Nimelt hakkab Saku Läte vahendama klubi C1 klassi võistkonnale Vendeni vett. Omalt poolt pakub JK Poseidon reklaami võimalust, et firmade kaubamärgid võimalikult suure rahvahulgani jõuaks. Kokkulepe on esialgu sõlmitud käesoleva hooaja lõpuni.

Klubi tegevjuht Silver Lulla andis rõõmsale uudisele omapoolse kommentaari: “Mul on äärmiselt hea meel, et lisaks erinevatele Pärnumaa omavalitsustele oleme leidnud ka esimese toetaja erasektorist. Noorele ning arenevale jalgpalliklubile kulub igasugune toetus marjaks ära ning oleme toetuse eest äärmiselt tänulikud Saku Lätele ning Vendenile ning lapsevanem Deale antud koostöövõimaluse tekitamise eest. Anname endast parima, et õigustada meie toetamist ning loodame sellega anda märku ka teistele ettevõtetele, et meisse tasub uskuda ning investeerida.”

Märkimist väärib tõsiasi, et toetuse leidmisel mängis pearolli aktiivne lapsevanem Dea, kelle abil selline kokkulepe üldse sõlmiti: “Noored sportlased vajavad tuge. Ja ma leian, et toetajate otsimisega ei peaks tegelema ainult klubid. Kuna tegemist on ju meie oma lastega, siis ei ole raske omaltpoolt ka panustada nende edusse. Koos oleme ju võidukamad.”

Saku Läte turundusjuht Airi Mandre tunnustab Pärnu JK Poseidonit: “Saku Läte tõepoolest toetab väga paljusid noorte-, kultuuri- ja spordiüritusi ja organisatsioone. Põhiliselt toetame üritusi Saku Läte joogiveega. Teie C1 vanuseklassi noormehi toetame erandkorras ka loodusliku mineraalvee Vendeniga. Seda sponsorlust jagame me vähestele. 

Saku Läte valib väga hoolega enda koostööpartnereid. Pärnu JK Poseidon on meie meelest väga suure potentsiaaliga klubi, kelle tänased eesmärgid avaldavad meile muljet. Loodame, et õpime teie klubi lähemalt tundma ja et meie vaikselt algav koostöö Pärnu JK Poseidoniga saab kestma kaua, areneda ning teie klubi poistest kasvavad välja kõrge tasemega jalgpallurid.

Toetame ka hetkel Premium Liiga klubi FC Levadiat, kellega meil on väga meeldiv pikaajaline koostöö. Meil on pikaajalised tugevad sponsorlussuhted mitme erineva organisatsiooniga nt juba mainitud FC Levadia, Tallinna Loomaaed, Saku Korvpalliklubi. Sellel aastal võtsime ette kaks suurt uut projekti: toetame Vähiliitu ning noort andekat iluvõimlejat Carmen Marii Aesma’d.”

Üheskoos uute võitudeni!

Arhiiv

Kategooriad