Seoses riigi kehtestatud eriolukorraga tänasest, 13.märtsist kuni 29.märtsini treeninguid ei toimu!

TÄHTIS TEADAANNE!

Seoses riigi poolt välja kuulutatud eriolukorraga EI TOIMU 13.märtsist kuni 29.märtsini mitte ühtegi noorte treeningut! 29. märtsil teeme vastavalt KOVide ja riigi soovitustele järgmised otsused.

·        Meeste treeninguid EI TOIMU esialgu vahemikus 13.-22.märts.

LISAKS jäävad ära kõik laagrid turniirid, mis pidid toimuma enne 1. maid. Hetkel on riigipoolse soovitusena ja EJLi poolse kinnitusega edasi lükatud ka ENMV ja EMV mängud, mis pidid graafiku kohaselt toimuma enne 1. maid.

Seega jälgime edasisi arenguid ja kui midagi muutub, reageerime nendele kiirelt.

Julgustame siiski lapsi ja täiskasvanuid, kes on täie tervise juures, värskes õhus liikuma. Kui tervis on korras, siis ainult toas passima ei pea. Terviserajal sportimine, jooksmine, jalgrattasõit ja muu mitte rahvarohke sportlik tegevus on  soovitatav.

Jääme terveks ja näeme varsti taas treeningutel!

 

Koroonaviirus COVID-19

• Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.

• COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viirus võib põhjustada köha, palavikku ja hingamisraskusi.

• Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja sümptomitega inimestega kontaktist hoidumine.

• Pärast riskipiirkonnast naasmist tuleb tervist 14 päeva jooksul jälgida, võimalusel mitte minna tööle ega kooli ning selles vahemikus palaviku, köha või hingamisraskuse esinemisel võtta kohe ühendust arstiga.

• Lähemalt saab koroonaviiruse kohta lugeda Terviseameti kodulehelt www.terviseamet.ee

Arhiiv

Kategooriad