Sindi ning Häädemeeste staadionitele jõudsid uhiuued väravad

JK Poseidon soetas koostöös toetajatega Sindi ja Häädemeeste staadionitele uued 2×5 m väravad. Põhjuseks uute noormängijate ning treeninggruppide pidev juurdekasv, mistõttu senisest inventarist enam ei piisanud. Väravate hankimisele panid õla alla AS Saint-Gobain Ehitustooted ning Stardipaik.ee oma rohkete abiliste ja toetajatega.

Kui Häädemeeste väravad on jõudnud nö kodustaadionile, siis Sindi väravad leiavad seni, kuniks uus staadion valmib, kasutust Sindi Gümnaasiumi staadionil, kus toimub praegu veel tavapärane treeningtöö. Loodetavasti on põhjust juba sügisel kolida Sindi väravad uuele staadionile.

Noortetreener Martin on väravate üle ilmselgelt rõõmus: “Sindi ning Häädemeeste staadionitel treenib tänaseks mitmeid gruppe, mistõttu oli vanadele raudväravatele kindlasti lisa vaja. On väga hea meel tõdeda, et suutsime oma toetajate abiga need soetada, sest treeningprotsessi kvaliteeti silmas pidades oli tegu äärmiselt olulise sammuga. Treeneritel on kindlasti nüüd rohkem võimalusi muuta treeningud mitmekesisemaks ning mis kõige tähtsam – lastel on rohkem väravaid ja võrke, mida sahistada!”

Suured tänud AS Saint-Gobainile, Stardipaik.ee toetajatele ning Andres Kasklale väravate paigaldamise eest!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad