Summer Cup saatis merejumalad puhkama

Juunist on saanud juuli ja suvesoojast puhkust ei saa, jalgpallist aga küll – järgmisel paaril nädalal on Poseidoni lapsed vabad suve nautima. Veel enne käidi aga Summer Cupil.

Legendaarne noorteturniir, mille aura katab neljaks päevaks kogu Pärnu ja pakub jalgpallirõõmu tuhandetele lastele, tuli tänavu taas ja Poseidon oli väljas sisuliselt täisrivistuses. Kuidas meil siis läks?

U16 poistel ei vedanud esialgses alagrupis loosiga – kaotused Tallinna Kalevile ja FA Tartu Kalevile jätsid nad kolmeses grupis viimaseks, Kalevid saavutasid aga turniiril lõpuks kaksikvõidu. Alagrupi järel sattusid meie poisid mängima kohtadele 6.-9., kus kahe võidu ja ühe viigiga ka parim võimalik resultaat saavutati.

U14 sai alagrupis kirja ühe võidu ja kaks kaotust, kohamängudes aga kaks võitu ja ühe kaotuse. Lõpuks läks kirja 16 meeskonna konkurentsis igati viisakas kümnes koht.

U12 vanuses võitis üks võistkond oma alagrupi täiseduga ja kaotas turniiril kokku peetud kuuest kohtumisest vaid ühe, ent lõpptabelis andis see kõigest viienda koha. Teine võistkond pidi aga alagrupis leppima kolme kaotusega, kuid maitses võidurõõmu kohamängudel.

U10 võistkonnad alustasid hästi, kuid mida mäng edasi, seda enam vedas alt realiseerimine ja nagu vana jalgpallitõde ütleb, siis väravateta võita ei saa. Lõpuks läksid kirja seitsmes ja kümnes koht.

Kokkuvõttes oleme poistega rahul. Autasustamisele seekord kahjuks asja ei olnud, aga saime kinnitust, et tehtud töö ei ole läinud raisku. Jalgpallis paraku on juba kord nii, et magusast võidust kibeda kaotuseni võivad olla vaid mõned sentimeetrid.

Üksikud mängud toimusid möödunud nädalal ka Eesti meistrivõistluste raames. U12 võistkond käis külas Saku Sportingul ja napsas 2:1 võidu; esindusmeeskond pidas liiga liidri Nõmme United U21-ga sammu poolaja, kuid kaotas lõpuks 0:8.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “See kaotus ei ole sugugi nii kibe kui mõni teine, sest vigastuste ja muude asjaolude kokkulangevuse tõttu pidime mängima üpris eksperimentaalse koosseisuga. Jätsime väljakule kõik, mis meil tol päeval sees oli, aga sellise klassiga vastase vastu jäi sellest lihtsalt väheks.”

Suurem osa liigasid on juba läinud suvepausile ja noored merejumalad saavad treeningutest nüüd mõne nädala puhata, et siis juba uutel turniiridel ja mängudel värsket minekut näidata.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad