Möödunud nädalavahetusel olid võistlustules viis JK Poseidoni võistkonda: C1, D1, E1, E2 ning täiskasvanute esindusvõistkond. Hea meel on tõdeda, et saldo oli positiivne: võidu said nii E1, E2 kui ka täiskasvanute esindusvõistkond.

Surjus on jalgpall tunniplaanis!

Kaks aastat Surju lasteaias jalgpallitrennis käinud poisid, kes sügisest alustavad Surju Põhikoolis kooliteed, saavad seda teha jalgpallitrennidega käsikäes. Nimelt on kolmel päeval nädalas jalgpall neil lausa tunniplaanis sees. Teatud mööndustega võib öelda, et tegemist on Surju Põhikooli jalgpalliklassiga.

Lisaks on tunniplaanis veel ka suuremate koolipoiste trennid, mis toimuvad kahel päeval nädalas. Juba eelmisel aastal arvestas kool tunniplaanide tegemisel jalgpallitrennidega, kuid siis pidi aeg-ajalt veel kehalise kasvatuse tundidega saali jagama. Sellest sügisest on aga trenniaegadel saal vaid jalgpalluritele mõeldud. Ka koolibuss on pandud liikuma selle järgi, et ka jalgpallitrennis käivad lapsed saaksid õigel ajal koju.

Treeningud ei kao ära ka Surju lasteaiast, kuhu tulevad trenni uued ja tublid lapsed, kes alustavad esialgu jalgpallitreeningutega ühel korral nädalas. Surjus tegutseval treener Joonasel on väga hea meel, et jalgpall Surjus areneb: „Eriti hea meel on nii kooli, valla, lasteaia kui ka lapsevanemate positiivse ning toetava suhtumise üle. “

Fotol Pärnu JK Poseidoni esimene jalgpalliturniir, mis toimus 2013. aastal just Surjus.

Arhiiv

Kategooriad