Suur päev läks mänguliselt untsu, aga korralduslikult tuli päris kihvt!

Pühapäeval 15. mail oli käes kauaoodatud päev, mil Poseidon kohtus liiga vaieldamatu liidri Nõmme United II-ga . Ilmateade lubas küll pühapäevaks vihma, kuid mängu aja püsis ilm veatu, kui välja jätta kerged külmad tuuleiilid. Meeleolu oli publikul ning ka meeskonnal laes, soojad Poisi Eine hot-dogid olid auramas ning Motörheadi aegumatud hitid kõlamas staadionihoone katuselt. Kõik oli valmis, et astuda jõuliselt varbale liiga favoriidile.

Kui meeskonna mänedzer Silver Lulla oli meeskonna koosseisud valjuhääldist staadionile kogunenud 88 pealisele publikule teatavaks teinud, astusid meeskonnad väljakule. Kohtuniku vile kõlas ning kauaoodatud matš oli alanud. Oli selge, et Nõmme ei tulnud nalja tegema, esimesest minutist valdasid vastased palli ning olid domineerivam pool. 2. minutil lõi Nõmme mees Kolosov mänguvahendi 25-t meetrilt postist väravavaht Taavi Tamme selja taha ning ühtlasi ka pistoda Pärnu publiku südamesse. Oli selge, et mäng saab olema raske.

10. minutil koos pilve tagant piiluma tulnud päikesekiirega tekkis lootus ka kodupubliku hinge, kui tipuründaja Lilleste vasakult äärelt karistusala nurgast palli ristnurka kõmmutas ning seisuks sai 1:1. Õnn jäi aga üürikeseks, sest 15. minutil tulistas Nõmme mängija Niit palli jällegi meie väravavahist mööda. Sellest hetkest alates oli Nõmme paraku teisest klassist meeskond ning ei vaadanud enam kordagi tagasi. Väravatesadu oli vägev, kuid paraku toimus kogu action vale värava ees.

Lõpuvile kõlades oli Nõmme meiepoolse vastuseta kihutanud Tamme selja taha 9 kolli. Õiged fännid olid lõpuni meeskonna selja taga, kuid seekord jäi sellest väheks. Vastane oli siiski pühapäeval teisest klassist ning domineeris meid igas elemendis. Hiilgava mängu ning meie kaitsjatele tohutult peavalu tegi Nõmme tipuründaja Kolosov, kes sai kirja kübaratriki.

Peatreener Martin Kuldmägi kommentaar: “Ega siin väga pikka juttu polegi: selgelt parem võistkond võitis. Me ei olnud võimelised Nõmme poolt pakutava mängutempoga kaasa minema ega suutnud piisavalt kiiresti õigeid otsuseid vastu võtta. Minupoolsed kiidu- ja tänusõnad vastastele viisaka mängu ja korraliku õppetunni eest. Eriline tänu läheb aga muidugi publikule, keda oli meeldivalt palju kohale tulnud ning kes meile häälekalt kaasa elas. Vabandame kogu võistkonnaga oma fännide ees ning lubame, et peatselt kavatseme teha vigade paranduse ning pakkuda juba märksa positiivsemat jalgpallielamust.”

Kahe nädala pärast ootame kõiki taas staadionile meile kaasa elama, et teostada vigade parandus ning pühkida mälust valus kaotus!