Suurtele selgus, väikestele väärtus

Täiskasvanute meistrivõistlustel osalevate võistkondade õuele saabus viimaks selgus, 2012 vanuseklass aga osales koduõuele toodud vägeval turniiril.

Aega võttis, aga asja sai: lõpuks on selge, kus meie meeskonnad algaval hooajal mängivad. Kahjuks või õnneks ei säilitanud me kohta II liigas, kuid esindusmeeskonna hooajaeelsed kontrollmängud on kinnitanud, et ka III liiga pakub noortele väärt õppetunde.

Neist seni viimases alistasime pühapäeval Rapla jalgpallihallis Märjamaa Kompanii 4:1. Magnus Hartwich viis meid 15. minutil ette ja avapoolaja võitsime Andri Ruuli penaltist 2:1, teisel poolajal vormistas skoori Robin Andri Albin. Meie kolmanda – ja vastaste ainsa – värava lõi aga Sven-August Tomson, kes mullu meie särki kandis.

Aga tagasi eesootava juurde. III liiga läänetsoonis on meie esindusmeeskonna vastasteks algaval hooajal Tallinna Kalev Juunior, Rummu Dünamo, Rumori Calcio, TJK Legion II, Läänemaa JK Haapsalu, FC Flora U18, Saku Sporting II, Pärnu Vaprus III, Zealot Sporting, Kristiine JK ja Vändra Vaprus II.

Samuti naaseb aastase pausi järel duubelmeeskond, mis viieaastase (!) pausi järel ka kodumängudega tagasi Pärnumaale kolib. IV liiga põhja/läänetsoonis ootavad meid Tabasalu Ulasabat II, FC Wise, FCP Pärnu, Saue JK II, EstHam United, JK Jalgpallihaigla, FC Reaal, Tallinna Wolves ja Rumori Calcio II.

Kolmanda liiga hooaeg algab esialgse kava kohaselt 5.-7. aprillil, neljandas liigas nädal hiljem.

2012 võistkond tähistas aga Eesti sünnipäeva koju kätte toodud turniiriga, kus osalesid Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi ja Saksamaa võistkonnad. Mängida sai isuga ja häbisse ei jäädud.

Alagrupis tehti 0:0 viik FA Tartu Kaleviga, aga alla jäädi FC Florale (0:2), Pärnu Vaprusele (1:2), sakslaste Kölnile (1:3), Riia Akadeemiale (0:3), Nõmme Unitedile (0:4) ja soomlaste Pallo-Lirot Raumale (1:4). Kohamängudel lepiti 1:1 viiki FC Levadiaga, aga kaotus penaltiseerias tähendas taaskohtumist Vaprusega ja teisel katsel õnnestus linnarivaal 1:0 alistada.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad