SW Energia toetab Poseidoni noortetööd

JK Poseidoni vahva kogukond sai täiendust soojusenergia tootmise, jaotamise ja müügiga tegeleva SW Energia näol.

Eesti kliimas päris nii ei saa, et paned talveks lihtsalt aknad kinni. SW Energia unikaalsed terviklahendused kindlustavad muretud kütteperioodid aastateks ja mõtlevad keskkonnale. Poseidonis meile meeldib, kui suvel muru kasvab ja talvel on toas soe – ja eriti meeldib meile muidugi vastaste nahk kuumaks kütta!

Vaata ka SW Energia kodulehte!

Poseidoni juhatuse liige Joonas Einfeldt: “Väga hea meel on tervitada SW Energiat Poseidoni tähtsa toetajana. Ühiseid väärtuseid ja jooni on meil mitmeid, isegi tegutsemiskohad on meie piirkonnas samad – Sindi, Uulu, Paikuse. Oleme südamest tänulikud ja loodame, et koostöö saab olema pikk ja edukas.”

SW Energia esindaja Karin Anderson: “Meie jalgpalli ei oska, selle töö usaldame oma toetuse abil professionaalidele – JK Poseidon suurepärastele treeneritele ja sihikindlatele mängijatele. Klubi noored, kes on juba jõudnud noortekoondistesse, näitavad pühendumist ja potentsiaali tulevikus kõrgematele tasemetele jõudmiseks. Soovime neile edu ja loodame, et nad jõuavad tulevikus ka Eesti täiskasvanute koondisesse. Teeme sooja ja toetame tuliselt!”

Ühtlasi kasutaksime võimalust tänada Poseidoni pikaaegseid koostööpartnereid: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Arhiiv

Kategooriad