Tagasi võistluste lainel

Pärast mõnenädalast pausi ja tugevat treenimist naasid väikesed merejumalad võistlustele, et ennast taas konkurentidega võrrelda.

Nõmme Talveliiga lõppes III etapiga meie 2014 võistkonna jaoks, kes võttis mõõtu endast aasta vanematega. Taaskord oldi tublid: kui esimeses kahes mängus lepiti 0:1 kaotusega FC Tallinnale ja Kalevi Krattidele, siis edasi saada ka ise võrgud sahisema, tulemuseks 2:2 viik Tabasaluga ja 3:2 võit Saku Sportingu eakaaslaste üle. Viimases mängus aga Harju JK vastu enam püssirohtu ei jätkunud, tulemuseks seekord viies koht.

Kuidagi ei leidnud oma mängu 2012 võistkond, kes Viljandi Cupil tugevate vastaste vastu mitu nappi kaotust vastu pidi võtma ja turniiril seekord viie kaotuse kõrvale vaid ühe viigi võttis. Seejuures tehti viik aga hilisemalt pronksmedalid võitnud Nõmme Kaljuga.

Veebruar on kohe läbi, märtsis ootab meid ees juba palju rohkem põnevat ning kaugel pole ka hooaeg – aga sellest kõigest peatselt!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad