Tagasiside Baltikumi tippudelt

Läinud nädalavahetusel mängisid meie 2013 ja 2014 vanuseklasside võistkonnad tugevate Eesti ja Läti võistkondade vastu koju Pärnusse kätte toodud turniiril.

Turniirilt saadud tagasiside oli karm, aga õpetlik. Rõõmu pakkus, et mida mäng edasi, seda paremini tulid endal asjad välja – mängud endast tugevamatega karastavad. 2013 võistkond viigistas alagrupis FC Riga akadeemiaga, kuid jäi 0:2 alla nii Soome klubile FC Viikingit, Liepaja jalgpallikoolile kui ka FCI Tallinnale. Kohamängudel tuli tunnistada nii Riga akadeemia kui ka Liepaja üheväravalist paremust.

2014 vanuseklassis mängiti mõlemal päeval läbi kõigi vastastega, kokku tosin mängu. Kui avapäeval jäime veidi hätta ja ei suutnud ainsatki mängu võita, siis teise päeva kuuest mängust õnnestus üks võita (Tartu Kalev) ja kaks viigistada (Riga akadeemia ja Liepaja). Mõlemad Läti klubid olid kohal kahe võistkonnaga, lisaks osales Viimsi MRJK.

Eelmisel nädalal osales Rae Valla Kindluse Cupil 2012 võistkond. Alagruppi alustati kaotustega Saku Sportingule (0:2) ja TJK Legionile (0:1), kuid seejärel leiti oma mäng üles, tasuks 2:0 võit FC Flora üle ja väravateta viik kohaliku Rae Spordikooliga. Alagrupis andis see neljanda koha, mängus seitsmendale kohale alistati Tallinna Kalev 2:1. Tallinnas käis ka 2016 vanus, kelle tulemuseks oli sel korral mängurõõm.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, FYSIOwell stuudio, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad