Tagasivaade Tšehhi laagrile

Meie esindus- ja duubelvõistkond viibis 10.03-17.03 Tšehhis treeninglaagris. Kuna Teise liiga avapauk toimub juba täna (24.03), oli tegu suurepärase võimalusega vahetult enne hooaja algust ühiselt koos akusid laadida ning jalgpalliväljakul end ühtse löögirusikana tegutsemiseks valmis panna.

Väikesesse Tremošnice külasse, kus viie päeva jooksul toimus kokku kuus treeningut naturaalsel murul ning üks sõprusmäng, võttis reisi ette 18 mängijat. Kindlasti võinuks laagrist kahe võistkonna peale rohkem mängijaid osa võtta, kuid eks see ole juba ülesanne järgmisteks laagriteks – kaasata veel rohkem mängijaid. Kuna Tšehhis oli lumi juba mõnd aega sulanud, saime treenida päris murule, mis tõele au andes, veel jalgpalli mängimiseks päris valmis ei olnud. Kindlasti ei jäänud väljaku kvaliteedi tõttu aga midagi tegemata, pigem vastupidi – kuna senine pre-season on meid tervitanud ägeda pakasega, oli vahelduse mõttes väga mõnus pehmel murul treenida. Ka sõprusmäng kohaliku meeskonna vastu kulges edukalt, nimelt väljusid merejumalad kohtumisest 2:1 võiduga. Meie poolt tegid skoori Madis Tammsaar ja Joonas Einfeldt.

Laagri võtab kokku treener Martin: “Sportliku poole pealt oli laagril kaks suuremat eesmärki: ergutada meeskonnavaimu ning tegeleda nende aspektidega, mis külma talve tõttu kannatanud on. Oleme võrdlemisi vähe saanud koos olla ning kui see ongi õnnestunud, on väljas -15 kraadine pakane meid kimbutanud, mistõttu taktikaliselt pole veel väga palju tööd saanud teha. Tšehhis õnnestus päris palju just meeskonnasisest kommunikatsiooni arendada. Kuna muudame tänavu oma mängujoonist ning tahame väljakul tegutseda märksa loovamalt, siis on hea tõdeda, et laagris õnnestus mõned muudatused ja uued ideed edukalt mängijateni viia. Usun, et mängijate jaoks oli tegu väga positiivse laenguga enne pikka ja rasket hooaega”.

Esindusmeeskond alustab hooaega täna, 24. märtsil kell 13:00 Pärnu Kunstmurustaadionil, kui võõrustame Raplamaa JK-d. Ootame kõiki toetajaid staadionile hooaega vastu võtma! Lisaks aitäh kõigile, kes laagri läbiviimisel abiks olid! Eriti suur tänu kuulub kahtlemata meie peatoetajale Kodu Kuubis ning Germo Karrole, ilma kelleta selline laager poleks eales reaalsuseks saanud. Aitäh, aitäh, aitäh!

Tark mäng, tark klubi!

 

Arhiiv

Kategooriad