Talveliiga üldvõidud!

Mis on ühist Poseidoni U12 ja U10 võistkondadel? MÕLEMAD ON NÕMME TALVELIIGA ÜLDVÕITJAD!

Möödunud nädalavahetusel toimusid Männiku hallis Talveliiga viimased etapid. Laupäeval läks Poseidoni U12 võistkond turniiri kolmandale etapile vastu tabeliliidrina, kuid koguni neli järjestikust viiki muutsid tabeliseisu väga lahtiseks. Viimases mängus suutsid poisid aga vajalikud võidupunktid ära võtta, mis tähendas etapi kolmandat kohta ning võitu üldtabelis!

U10 võistkond sisuliselt kordas U12 käekäiku. Nimelt mindi samuti liidrina viimasele etapile vastu, kuid alles pronksimängus saadud ülimagus võit tähendas ühtlasi ka liigavõitu!

Lisaks väärib märkimist tõsiasi, et mõlema turniiri parimad mängijad tulid meie ridadest: U12 turniiri parimas mängijaks kuulutati Magnus Hartwich, U10 silmapaistvaimaks pallivõluriks aga Kerret Uibomäe!

Treener Joonas: “Mõlemad võistkonnad tegid viimasel etapil elu äärmiselt põnevaks, aga kolme etappi kokkuvõttes olime siiski väärilised võitjad. U12 (2008) võistkond tegi eriti head meelt sellega, et kolme etapi ja 15 mängu jooksul ei kaotatud ühtegi. Seega suudeti võrdsetes mängudes näidata iseloomu. Turniiri võrdsust tõestab viimane turniir, kus saime 4 viiki ja 1 võidu. Meie turniiri väravatevahe jäi ainult 2:1. Usun, et turniiri võrdsus annab mõnevõrra võidule magusust juurde. U10 (2010) sai kolme etapi jooksul väga erinevaid mänge. Nii suuri võite kui ka suuri kaotusi, aga õigel momendil suudeti end alati kokku võtta. Kui U12 on meil juba terve klubipõhine võistkond, siis U10 on veel geograafiapõhine, seega mõningased kõikumised on igati loogilised. Kõigilt igaljuhul väga tubli esitus!”

Täname ja kiidame turniiri korraldajaid, lapsevanemaid, treenereid ning muidugi pisikesi merejumalaid, kes tugevas konkurentsis head ja paljulubavat mängu näitasid!

#jkposeidon #talveliiga #tarkmängtarkklubi

Arhiiv

Kategooriad