Talviste turniiride hooaeg kogub hoogu

Pärast mõnenädalast vaikelu veerevad pallid taas võistlustel omasoodu. Rammu on katsumas käinud nii 2012 kui ka 2014 võistkonnad.

Vana võlana oleme võlgu tulemused möödunud nädalavahetusest, kus 2012 võistkond Pärnu-Jaagupis toimunud turniirilt hõbemedalitega naasis. Ette jäi vaid Paide Linnameeskond, selja taha aga kohalikud, Pärnu JK, Tõrva JK ja Saku Sporting ning meie teine võistkond.

Grupi peatreener Janar Larin: “Jalgpall on võistkondlik spordiala, kus kõik peavad oma parima andma igal hetkel. Kui keegi langeb ansamblist välja, kannatab terve võistkond – seda nii väljakul kui ka sealt eemal. Buss liigub hoogsalt. On neid, kes jooksevad bussil eest ära, aga paraku ka neid, kes kõnnivad bussile järgi.”

Talviste turniiridega alustas ka meie 2014 võistkond, kes Nõmme Talveliigas pealinlastele konkurentsi pakub. Esimesel etapil lõpetati kuue meeskonna seas teise kohaga: alustati viigiga FC Tiigrite vastu (1:1) ja kaotusega Tabasalu JK-le (0:2), kuid siis võideti järjest Tallinna Kratte (1:0), Nõmme Unitedit (4:1) ning FC Infonetti (3:2).

Talveliiga parimad selguvad kolme etapi kokkuvõttes: uuesti kohtutakse Männiku jalgpallihallis jaanuaris ning viimast korda märtsi alguses.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad