Tere tulemast klubisse, Joonas Mengel!

Pärnu JK Poseidonil on hea meel teatada, et meie klubiga on taasliitunud endine mängija Joonas Mengel. Sedapuhku hoopis tähtsamale positsioonile, nimelt on Mengel võtnud kanda tegevjuhi rolli!

Kuna klubi on kasvanud liiga suureks, et seda senise tööjõuga ära hallata, oli meil vaja tööle võtta inimene, kes hakkab sõna otseses mõttes kõigega tegelema. Hetkel on ta aidanud meid mängude korraldusega, kuid edaspidi saab tema põhiliseks tööks klubi finantsseisu parendamine, uute kontaktide loomine ja muu säärane.

Uus-vana merejumal arvas ise asjast nii: “Koostöö JK Poseidoniga on õhus olnud ka varem, kuid selle aasta augustis sai otsus vastu võetud, et alustan septembrist. Otsus ei olnud keeruline, kuna olen ise Pärnust pärit ning klubi eest mõned aastad tagasi ka mänginud. Seega tunnen isiklikku seotust ning huvi Poseidoni tegemiste vastu. Klubi areng on viimasel paaril aastal olnud silmnähtav ning ma hindan väga suunda teha jalgpallitrennid Pärnumaal kättesaadavaks ka Pärnust eemal, kuna tean kuivõrd oluline on lastele ja noortele heade sportimisvõimaluste ja trennide olemasolu tagamine maakohtades.

Jalgpall on olnud mulle südamelähedane juba noorest vanusest, kuid aktiivselt mängimisega ma enam ennast tegelemas ei näe. Seega Poseidoni pakkumine on ideaalne võimalus hoida end siiski jalgpallimaailmaga ühenduses ning anda oma panus klubi arengusse. Minu senised tööalased kogemused ongi juhtimise ning finantsvaldkonnas, mida soovin rakendada ka Poseidonis. Eesmärgiks on hoida klubi arengut ning kasvutrendi samaväärsena võrreldes möödunud aastatega ning ühtlasi tagada, et klubi struktuur ning toimimine oleks vastav klubi suurusele.

Poseidoni juhatuse poolt sai õige otsus vastu võetud, leida tegevjuht, kuna klubi on nüüdseks niivõrd suur, et jagatud vastutusega juhtimisalaste ülesannete täitmine ei oleks olnud enam jätkusuutlik. Mul on hea meel, et lahenduse leidmiseks minu poole pöörduti ning olen kindel, et suudan anda omapoolse vajaliku panuse Poseidoni arenguks.”

Klubi juhatuse liige Silver Lulla on Mengeli lisandumisega kollektiivi väga rahul: “Usume, et tegime õige otsuse, et palkasime just Joonas Mengeli meie tegevjuhiks. Oleme kindlad, et tema senine kogemus ning teadmised on piisav, et aidata Poseidonil jõuda uuele kõrgemale tasemele. Soovin Joonasele kogu juhatuse poolt jõudu ja innovaatilisi lahendusi!”

Lisaks veel ka natukene otsesemat jalgpalli-juttu. Nagu paljud juba kohal käies näha võisid või Facebooki vahendusel lugesid, siis jäime eelmises kodumängus Kärdlaga 1:1 viiki, mistõttu on meil vaja järgmisel nädalavahetusel suurt abi. Täpsemalt – tuleval pühapäeval (02.10.2016) kell 13.00 on esindusvõistkonnal äärmiselt oluline mäng FC Zeniti vastu, kuhu ootame kõiki poolehoidjaid viimast korda sel kalendriaastal kaasa elama. Tegemist on meie viimase kodumänguga sel hooajal; samuti on tegemist mänguga, mis tuleb iga hinna eest võita, et kindlustada liigatabelis viies koht.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad