Tüdrukud lõpetasid meistrivõistluste hooaja võidukalt!

26. septembril toimus Rakveres tüdrukute E-klassi viimane turniir sel hooajal. Kuna meie plikad olid eelnevatel etappidel edukalt tegutsenud ning seeläbi võite ja punkte noppinud, siis läksime Lääne-Virumaale samuti võidumõtetega. Ka seekord oli põhjust rõõmustamiseks!

Kuigi viimase etapi eel oli suuri probleeme võistkonna komplekteerimisel, suutsime selle mure ületada. Au ja kiitus kohatulnutele, sest rasketes oludes ning mitmete põhimängijate puudumise kiuste suutsid tüdrukud siiski väljakul ühtselt ja hingestatult tegutseda. Esimeses kahes kohtusimes mängisime Rakvere JK Tarva ning Viimsi MRJK võistkondadega, kellele tuli alla vanduda. Mõlemad vastased olid täis tahtmist ning kuigi suutsime ka nende väravavõrke sahistada, tuli lõpuks teiste tüdrukute paremust tunnistada. Päeva viimases mängus kohtusime aga Tallinna FC Ajaxiga. Jäime selleski mängus kaotusseisu, kuid seejärel algas taaskord Maria-Lota show, mille käigus lõi meie tubli ründaja 4 väravat. Lõppseisuks 4:1 ja võiski tänavuse hooaja korraliku võiduga lõppenuks kuulutada!

Treener Martin: “Tüdrukud tegid jällegi tubli päeva, mis kulmineerus ilusa võidumänguga. Rakvere etapil suutsime päris hästi kaitses mängida, mis seni on meie üks suurimaid valukohti olnud. Väga hea meel oli näha, kuidas meie keskkaitsja Karolina üha rohkem liidrirolli enda kanda võtnud on ning seeläbi kogu võistkonnale justkui uut hingamist annab, võideldes alati lõpuni ning takistades edukalt vastaste teed meie värava poole. Usun, et küll teised tüdrukud ka kohe-kohe Karolinalt õppust võtavad, julgust koguvad ning sel moel oma arengus järjekordse sammu edasi astuvad.”

Pärnu JK Poseidoni tublid ja tragid tüdrukud Rakveres: Maria-Lota, Pille-Riin, Alisa, Lore, Lisanna, Karolina.

Arhiiv

Kategooriad