Tüdrukud olid ENMV etapil edukad

6. septembril osalesid Poseidoni E-klassi (2005 ja nooremad) tüdrukud järjekordsel ENMV etapil. Kui seni oleme mänginud Sindis ja Pärnus, siis nüüd saime pikema reisi ette võtta ning sõita üheskoos Viimsisse.

Viimsis ootasid meid ees Pärnu JK, Martin Reimi JK ning FC Flora tüdrukud. Eelmisest etapist saadud hea emotsioon oli endiselt meeles, mistõttu sõitsime ka sellele etapile, et end natuke ületada ja korralik jalkapäev teha. Esimeses mängus kohtusime Pärnu Jalgpalliklubiga. Avapoolaeg kulus meie tüdrukutel enesekindluse leidmiseks, mistõttu oli seis poolajaks 0:3. Teisele poolajale läksime juba julgemalt vastu ning see tõi tasuks 1:1 viigi, mis mängu lõppedes tähendas siiski 1:4 kaotust. Teises mängus kohtusime Martin Reimi JK tüdrukutega, kellele tuli aga kindlalt alla vanduda. Vastased näitasid väga tublit ja osavat mängu, mille vastu meil veel rohtu polnud. Küll aga tegi rõõmu, et ka selles mängus suutsime head resultatiivsust üles näidata ning vastaseid ühe väravaga kostitada. Päeva viimases kohtumises mängisime aga FC Floraga. Avapoolaeg oli võrdsete heitlus, kuid meie kapten ning tõeline staar-ründaja Maria-Lota suutis Poseidoni tüdrukud 1:0 ette viia. Teisel poolajal oli meil häid momente, et eduseisu kasvatada, kuid mängu lõpus suutsid hoopis Flora tüdrukud värava lüüa ning 1:1 viigiseisul kohtumine lõppeski. Kokkuvõttes siis 2 kaotust ja 1 viik ENMV septembrikuu etapilt. Pole sugugi paha tulemus!

Treener Martin: “Tüdrukud astusid järjekordse sammu oma arengus edasi. Päev oli kindlasti edukas, kuigi mõned mängulised olukorrad oleks võinud ehk natuke julgemalt ja enesekindlamalt lahendada, seda eriti just kaitses ning ilma pallita tegutsedes. Rünnakul olime aga terve päeva jooksul ohtlikud igale vastasele, sest Maria-Lota oskus vastaste vahelt palliga läbi pugeda ning see tugeva löögiga varava poole teele saata on täiesti hämmastav! Olen kindel, et rünnak on meie trump, mistõttu on igati põhjust loota, et ühel päeval suudavad tüdrukud väga ilusat jalgpalli pakkuda.”

Pärnu JK Poseidoni tublid ja tragid tüdrukud Viimsis: Maria-Lota, Pille-Riin, Alisa, Rebekka, Lore, Lisanna, Karolina.