Tulemused seinast seina

Lõppenud nädal pakkus meile klubina vastakaid emotsioone – nii mõnigi mäng pakkus võidurõõmu, mõni läks aga aia taha ja mõni jäi sootuks ära.

Moodsa aja haigused jätsid sel nädalal kõrvale U14 ja ühe U12 võistkonna, kuid kaheksa mängu said viie võistkonna osalusel siiski peetud. U9 käis taas väärt kogemusi hankimas Sauel, kus kolm jalgpallimadinat maha peeti.

U16 hoidis oma liiga liidrikohast kinni 2:0 võiduga Tarvastu/Tõrva ÜM-i üle, kuid tabeli viimane oli üllatusele lähedal: võrgud pandi seekord sahisema alles mängu viimastel minutitel. Lõpp hea, kõik hea!

Sama hästi ei läinud kahjuks väljakule lubatud U12 võistkonnal, kes pühapäeval suurt mängulist ülekaalu Saku Sportingu vastu väravateks vormistada ei suutnudki ja leppis 0:0 viigiga. Sarnase tulemuse tõi nädala esimene lahing Raplamaa JK-ga, siis näitas tabloo seisuks 2:2.

Duubel tegi hooaja esimese nullimängu ja teenis võõrsil Maarjamäe Vigri vastu tubli 1:0 võidu, esindus jäi aga võõrsil Rummu Dünamo II-le lausa 1:8 alla.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Olime küll Paldiskis vaid 12 mehega, kuid see ei ole vabandus – kaotasime selle mängu ammu enne, kui pingi pikkus midagi määrama hakkas. Numbrite järgi pole küll hooaja kõige suurem kaotus, aga skaalal võimekus/tulemus pakub ilmselt kõige suurema pettumuse. Väga ebaõnnestunud päev, peame õiged järeldused tegema.”

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad