U11 I võistkonna 2016. aasta ENMV hooaja kokkuvõte

Alustame negatiivsest, et see eest ära saada. U11 I võistkond pidas 2016. aastal Eesti noorte meistrivõistluste raames lausa 18 mängu. Koormus oli suur ja aeg-ajalt tuli ette mänge, kus oli seetõttu raskusi võistkonna kokkusaamisega. Mänguliselt oli eriliselt keeruline kevadring, kui taaskord muutis mängimise keeruliseks see, et tulime otse saalist ja õues mängimisega harjuda nii kiiresti ei suutnud. Kevadringist 9st mängust kaks võitu. Mängupilt oleks pidanud olema parem ja mitmetes mängudes ei suutnud me ise midagi luua.

Palju positiivsemaks osutus sügisring, mil mängupilt paranes märgatavalt ning hooaja lõpetasime lausa nelja võiduga viimasest viiest mängust. Sügisringis olime enamikel kordadel kenasti mängus sees ja, olenemata tulemusest, oli mängupilt hea. Eriti rõõmu tegi mitme mängija väga kiire individuaalne areng. Hooaja jooksul lõi värava lausa kaheksa erinevat mängijat.

Aleksander ja Rait käisid kohal absoluutselt igal mängul, mis näitab nii nende pühendumist kui ka suurt tahet. Üldiselt saabki öelda, et see hooaeg oli mängijatele eriti individuaalse arengu osas äärmiselt vajalik. Järgmiseks hooajaks võistkonnad veidi muutuvad ja iga mängija saab selle aasta kogemused kaasa võtta.

Suvel käisime ka Soomes, kus osavõtt oli väga aktiivne ja Soome kogemus jääb kõigile kindlasti pikaks ajaks meelde. Saime lüüa penalteid ja tunda tugevaid emotsioone ning väljaspool jalgpalli kasvada inimestena.

Kokkuvõttes jääb hooajast positiivne tunne ning see on hea vundament, kust edaspidi lähtuda!

Pildi autor: Marju Paas

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad