U12 II võistkond osales rahvusvahelisel turniiril Saku Spring Cup

12.-14.04 osales JK Poseidoni 2008. aastal sündinud poiste II võistkond mitmepäevalisel turniiril Sakus. Kuna võistkond moodustati alles eelmise aasta sügisel, oli poiste jaoks tegu esimese ühise suurturniiriga. Seda arvesse võttes on hea meel tõdeda, et nädalavahetus igati edukaks kujunes.

Saku Spring on tänu oma heale ja ladusale korraldusele merejumalate jaoks juba traditsiooniliseks hooajaeelseks turniiriks kujunenud. Tänavu käisid Saku mändide vahel uusi kogemusi omandamas treener Martini U12 II võistkonna mängijad. Tegu oli justkui väikese eksamiga poiste jaoks, sest väljakul oli vaja rakendada talvel ühistreeningutel omandatud teadmisi. Kolme päeva jooksul said poisid 6 heatasemelist mängu ning võimaluse veeta palju aega ühiselt koos, tulemuseks turniiritabelis 10 võistkonna seas tubli 6. koht kolme kaotuse, ühe viigi ja kahe võiduga.

Treener Martin: “Läksime Saku turniirile eesmärgiga õppida. Õppida väga paljudes elementides: kuidas uute kaaslastega platsiväliselt ühiselt koos olla ja platsil meeskondlikult tegutseda, kuidas mängida kaitsest lähtuvalt, kuidas pallita mängus rahulikult ja organiseeritult tegutseda jne. Kuna tegu oli tõepoolest selle võistkonna esimese ühise suurturniiriga, oli keeruline mängude eel midagi oodata või ette ennustada. Pigem seadsimegi eesmärgiks turniiri käigus omandatud kogemuste abil oma jalgpallialast latti ja taset tõsta. Hea meel on, et poisid said selle ülesandega hakkama. Mängijad muutusid turniiri käigus enesekindlamaks, teineteist usaldati ja toetati üha rohkem, palliga mängiti julgemalt ja mõtestatumalt. Loodan väga, et õpitu ka kenasti meelde jääb ja ENMV hooajale üle kandub.”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad