U12 võistkonna ilusad esitused Sakus

1.-3. aprill osalesid JK Poseidoni U12 (sünniaasta 2005) poisid Saku Spring Cupil. Kuna peagi algavad järjekordsed Eesti Noorte Meistrivõistlused, oli tegu korraliku proovikiviga enne hooaja algust, mille käigus pidasime 6 rasket mängu. Poisid näitasid end väga heast küljest ning pakkusid põnevaid lahinguid kogu turniiri vältel.

Meie jaoks oli turniiril mitmeid eesmärke: suur osa neist olid loomulikult seotud tegutsemisega jalgpalliväljakul, kuid kuna turniir kestis kolm päeva ning seetõttu saime kahel ööl ööbida hotellis, siis oli huvitav jälgida ka laste tegutsemist platsivälistes olukordades. Mängijatel oli palju vabadust, kuid nad tulid kenasti toime öörahust kinnipidamisega, austasid häid tavasid majutusettevõttes ning suutsid omakeskis edukalt luua meeskondliku keskkonna. Kogu selline positiivne õhustik kandus üle jalgpalliväljakule, kus tegutseti hingestatult. Kahjuks jäi meid pronksmedalist lahutama kõigest üksainus punkt. Selline turniiri lõpp oli muidugi pettumustvalmistav, kuid omandatud kogemused aitavad meil järgmistel turniiridel ehk veelgi kõrgemate kohtade pärast võidelda.

Treener Martin: “U12 võistkond polnud seni suutnud mängida 6 mängu järjest niivõrd tugeval tasemel. Olen poiste üle ääretult uhke, sest nad mängisid südamega ning tõelise tahtmisega end platsil kehtestada. Kogu turniiri vältel oli meie mäng stabiilne ning kõrgest klassist. Kui teisel ja kolmandal päeval jäi ründeteravusest ehk natuke puudu, siis kaitsetegevus oli kindlasti eeskujulik. Eriti väärib kiitust meie kindamees Rasmus Sild, kes tegutses väravas kui vana rahu ise ning oli tõeline autoriteet väljakul. Kogu võistkond astus sellel turniiril suure sammu oma arengus edasi. Nüüd üritame anda veel viimase lihvi enne ENMV algust, et siis meistrivõistluste hooajal juba tõelist tulevärki korraldada.”

Meie mängud Saku Spring Cupil:
Pärnu JK Poseidon VS Raplamaa JK 3:1 (Kaspar, Tõnis-Hendrik, Andreas)
Pärnu JK Poseidon VS JK Tallinna Kalev II 2:2 (Kaspar, Hanno)
Pärnu JK Poseidon VS Tabasalu JK 1:0 (Herbert)
Pärnu JK Poseidon VS JK Tallinna Kalev I 0:1
Pärnu JK Poseidon VS FC Viru Star 0:0
Pärnu JK Poseidon VS FC Nõmme Kalju 0:1

Pärnu JK Poseidon U12: Rasmus, Herbert, Kaspar, Joonatan, Markus, Klen, Andreas, Hanno, Tanel, Richard, Kris-Aller, Tõnis-Hendrik, Tauri.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad