U14 lõpetas magusa revanšiga

Tubli hooaja teinud Poseidoni U14 võistkond alistas viimases matšis 4:2 Pärnu JK eakaaslased ja lõpetas A-tasandil tabeli keskel.

Liiga esimesel poolel, enne võistkondade jagamist tugevusgruppidesse teenisid poisid just PJK käest oma ainsa kaotuse, kuid seekord näidati sportlikku sisemist põlemist, kui vastased taas 1:0 ette läksid. Merejumalad haarasid seepeale ohjad kindlalt enda kätte ja võitsid 4:2, jätmata vastasele suurt šanssi.

Tabelis ollakse hetkel viiendad, aga kuna konkurentidel on mõni mäng veel pidamata, saab tõenäoliselt lõppkohaks kuues. A-tasandi tugevas konkurentsis võideti neli, viigistati üks ja kaotati samuti neli kohtumist. Hooaja lõpetas U14 võistkond ühisüritusega Tervise Paradiisis, mängijaid premeeris ka meie hea toetaja Hevo Tehnika.

Võistkonna juhendaja Joonas Einfeldt: “Kogu hooaega vaadates oleks patt mitte rahul olla. Väravate vahe 87:37, 19 mängust 13 võitu. Selline esimene 11 vs 11 jalgpallihooaeg teeb ainult rõõmu. Tõrvatilgaks meepotis on üks kuu sügisel, kuhu jäi neli mängu. Sel perioodil paraku, peamiselt vabatahtlikult, lasime jala sirgu ning maksimaalseid eesmärke ei täitnud. Aga seda saab järgmine hooaeg parandada. Kokkuvõttes tubli 4+ hooaeg.”

Sammu liigavõidu poole astus U16, kui alistas pühapäeval koduplatsil 4:1 Saue JK. Kuna nädala esimene mäng lükkus edasi, ei saanud poisid veel tiitlit kindlustada – uus võimalus avaneb kõigi eelduste kohaselt kolmapäeval koduplatsil Kohtla-Järve Stormi vastu.

Esindusmeeskonna nädal algas košmaariga – hoolimata korralikust koosseisust laguneti teisipäeval tugeva Harju Laagri duubli vastu täielikult, tulemuseks 0:13 ehk hooaja suurim kaotus. Tabelis neljandat kohta hoidvale Tabasalu duublile anti aga 90-minutiline lahing, mis lõppes kahjuks vastase 1:0 paremusega.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Teadsime, et midagi lihtsat sel nädalal ees ei oota, aga esimene mäng sadas siiski kõigile külma dušina krae vahele. Hea meel, et poisid end kokku võtsid ja sisu näitasid – Tabasalu vastu ei jäänud tulemus sugugi kaugele. Aga tabelisse läheb kirja siiski null ja hetkel peame paraku tabelit vaatama.”

Meie õnneks ei suutnud ka otsesed rivaalid viimastel nädalatel olulist punktilisa hankida, mis tähendab, et kõik jääb viimase vooru otsustada. Kuivõrd Märjamaa ja Legion III madistavad omavahel, piisab meile võidust Haapsalus, et vähemalt ühest või nende viigi korral mõlemast mööda tõusta; mäletame, et kodus saime Haapsalust 1:0 jagu …

Nädalavahetusel jätkusid mängud ka Pärnu-Jaagupis, kus sel korral võtsid mõõtu kõige väiksemad ehk sünniaastaga 2015 (U7) poisid. Noored merejumalad teenisid kaks võitu ja kaks viiki, aga jäid väravate vahe võrdluses kolmandale kohale. Tublid!

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad