U14 võistkond osales halliturniiril Flora Cup

12.11 sõitsid meie 2004/2005 poisid Tallinnasse, võtmaks osa FC Flora poolt korraldatud halliturniiril. Kuna treeningud on juba mõnda aega saalitingimustes toimunud, kulus suure jalgpalli kogemus marjaks ära.

Turniiri käigus peeti 5 kohtumist ning tulemused jäid kenasti tasakaalu: 2 võitu, 2 kaotust, 1 viik. Igas mängus tuli anda endast maksimum, sest vastased olid hea tasemega ning mängud kõrge tempoga. Merejumalad näitasid end heast küljest, olles igas mängus aktiivsed ning tekitades mitmeid väravamomente. Realiseerimine oleks võinud küll olla natuke parem, kuid nüüd on 5 kuud aega, et selle kallal kõvasti tööd teha ning kevadel algavateks ENMV mängudeks rünnakute lõpetamises tugevam olla, et vastaseid rohkemate väravatega kostitada.

Treener Martin analüüsib poiste mängu: “Turniiri eesmärk oli tegutsemine palliga ning kõrge tempoga mängimine. Poisid on viimase poole aastaga muutunud märksa enesekindlamaks, eriti just pallivaldamisel, mistõttu nõudsin mängijatelt julget ning palliga mängu ka sellel turniiril. Muidugi tuli ette kiirustatud otsuseid ning ebakvaliteetseid pallipuuteid, kuid üldjoontes said mängijad oma ülesannetega hakkama ning suutsid mängujoonisest kinni pidada. Meie mäng oli üsnagi kiire ja loogiline, mistõttu omas meie ründekolmik igas mängus väga häid võimalusi skoorimiseks. Usun, et see on hea koht, kust talvisele ettevalmistusperioodile edasi minna – teame selgelt, mida parandada, arendada ja muuta tuleb.”

Meie mängud:

VS FC Flora 1:1 (Rannama)
VS Tabasalu 05 0:3
VS Saku Sporting 0:3
VS Paide LM 1:0 (Grün)
VS Saku Sporting 1:0 (Kaskla)

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad