U14 võistkond osales Tartus Tammeka Cupil

Samal ajal, kui klubi esindusmeeskond väisas Soomet Eesti-Soome 100+ maavõistluse raames ning naases põhjanaabrite juurest võiduga, osales klubi vanim järelekasv, U14 poisid, Tartus Tammeka Cupil. Kahepäevane turniir pakkus häid emotsioone ning õpetlikke kogemusi.

Kuna poiste jaoks on üleminek väikeselt väljakult suurele platsile põnev, kuid see-eest võrdlemisi keeruline protsess, on klubi seadnud sihiks pakkuda tänavu U14 võistkonnale tavapärasest rohkem mängupraktikat ning intensiivsemat võistluskalendrit. Sestap peeti hooaja eel rohkelt sõprusmänge, osaleti treeninglaagris, mängiti tugevatasemelisel turniiril Hillar Otto Memorial ning sõideti kohe pärast ENMV kevadringi järjekordsele turniirile Tartusse, lisaks võtavad poisid vahetult pärast suvepuhkust ette reisi Rootsi, kus osaletakse Umea Cupil. Tammeka Cupil mängisid poisid 5 mängu, kaotades 3, viigistades ühe ning võites ühe. Meie suurimaks väravakütiks kujunes Joonatan nelja tabamusega.

Treener Martin: “Poisid on sel hooajal saanud enne jaanipäeva päris korraliku võistluskoormuse ning on näha, et tasapisi hakkab see ka soovitud tulemust tooma. Tõsi, mänguseisudes erilist arengut täna veel ei kajastu, kuid mängupilt on päris heas tempos liikumas paremuse poole. Mängijad suudavad paremini mängudistsipliinist kinni pidada, täites mängueelsetel koosolekutel neile seatud ülesandeid. Tammeka Cupil näitasime kohati juba üsna head mängulugemist, eriti just palliga mängus: igas mängus suutsime tekitada mitmeid väravamomente ning paljud neist ka realiseerida, mis annab kuttidele julgust ja enesekindlust edaspidiseks. Poistes on sisu ja materjali küll, korralikult tööd tehes sirgub sellest võistkonnast nii mõnigi võimekas mängumees.”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad