U15 poisid karastusid rahvusvahelisel turniiril Sakus

Poseidoni 2004-2005 sünniaastaga järelkasvu võistkond osales 30.03-01.04 rahvusvahelisel turniiril Sakus. Lisaks Eesti eakaaslastega
madistamisele avanes ka hea võimalus omandada väärt kogemusi Soome võistkondade vastu mängides.

Kolmepäevane turniir toimus välitingimustes ning oli ühtlasi heaks proovikiviks enne ENMV mängude algust. Tegu oli justkui väikese eksamiga poiste jaoks, sest väljakul oli vaja rakendada talvel omandatud teadmisi. Kuna poiste ühistreeninguid on sel aastal läbi viinud Marko Lelov, oli tegu hea võimalusega proovida õpitut ka võistlustingimustes ellu viia. Poisid pidasid kokku 5 mängu, millest võideti 3 ning kaotati 2. Turniiritabelis saavutati 10 võistkonna konkurentsis igati tubli 5. koht.

Treener Martin: “Tegu oli meie jaoks olulise turniiriga, sest tahtsime kontrollida oma hetketaset enne ENMV avavooru, mis on juba kahe nädala pärast. Talvisel perioodil on tänavu olnud rõhk pigem ühistreeningutel ning seeläbi on sõprusmängude hulk natuke kannatanud. Tuleb aga tõdeda, et niivõrd julget ja mõtestatud mängupilti oli isegi minul kui treeneril raske ette näha. Poisid mängisid väga enesekindlalt nii palliga kui pallita. Kaitsetööd tehes puudus paanika ning kogu meeskond tegutses distsiplineeritult. Palliga mäng oli selline, nagu meie visioon mängust ette näeb: palju maast sööte, tempomuutusi, kannatlikku pallivaldamist ning õigeaegseid käike ettepoole. Viiest mängust neli olid väga korralikud, ainult 0:7 kaotus hilisemale turniirivõitjale oli liig, kuid ka sealt oli palju õppida. Heameelt teeb veel see, et lõime väravaid erinevatest mängusituatsioonidest: nurgalöögist, kiirrünnakust, positsioonirünnakust, kaugelt, lähedalt jne. Poisid on talvel teinud korralikku tööd ning nüüd jääb üle ainult põnevusega ENMV algust oodata.”

Meie mängud

Poseidon vs. KaaPo/TuNL 0:1
Poseidon vs. HJK West 0:7
Poseidon vs. Tallinna JK Kalev 5:1 (Grün x3, Pajuväli, Kaskla)
Poseidon vs.  FC Otepää 1:0 (Kiviselg)
Poseidon vs. I-HK 1:0 (Artma)

Tark mäng, tark klubi!

 

Arhiiv

Kategooriad