U16 kaotas, võitis ja tähistas

2021. aasta Eesti meistrivõistluste hooaeg on Poseidoni jaoks lõppenud. Viimasena tõmbas joone alla U16, kelle jaoks nädal pakkus vastakaid emotsioone.

Liigavõidu juba eelmise nädalavahetusega kindlustanud poisid pidasid novembrikuu esimesel nädalal veel kaks mängu, millest esimeseks tuli kolmapäeval ette võtta reis Tallinna. Levadia vastu läks kirja kaks “hooaja esimest” – esimene kaotus ja esimene mäng, kus väravat ei löödud. Vastane teenis 1:0 võidu.

Tuju ja pidu see aga ei rikkunud, sest hooaja viimasel – ja ühtlasi meie klubi esimesel Pärnu uuel, Rehepapi kunstmurul – mängul alistati TJK Legion II noored kindlalt 6:2, kübaratriki vormistas Henri Sireli.

Meistrivõistluste 20 mängust võideti 17, viigistati kaks ja kaotati üks. Väravaid löödi 91, kahekohalise isikliku saldoni jõudis kolm mängijat: võistkonna kapten Richard Kiviselg sai kirja 23, Sireli 16 ja Kaspar Kaskla 13 väravat. Endale lubati lüüa 15 väravat, nullimänge (90 minutit) tegi Aimar Taal kolm ja Villem Saarse kaks.

Kuidas edasi? Järgmiste nädalate jooksul ootab mitmeid Poseidoni võistkondi veel turniiripäevi, ühtlasi aga võtame meistrivõistlustel osalenud võistkondade treeneritega hooajad kokku ja vaatame, mis oli, mis on ja mis olema saab.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad