U9 I võistkonna ENMV kokkuvõte

U9 I võistkond (poisid sünniaastaga 2008 ja nooremad) koosnes tänavu Uulu treeninggrupi lastest. Üheskoos käidi neljal ENMV etapil: Sindis, Kohilas ning kaks korda Pärnus. Treener Martin võtab siinkohal poiste tööd-tegemised kokku.

U9 I võistkonna poistele oli möödunud ENMV hooaeg esimeseks täispikaks võistlushooajaks. Talvel tegime saalis korralikult trenni ning osalesime mitmetel turniiridel, et kevadel algavateks mängudeks valmis olla. Poisid on juba esimesest treeningust alates olnud tahtmist ja tuhinat täis ning kiire arenemisvõimega, mistõttu võis loota, et pisikesed pallvõlurid astuvad hooaja jooksul suure sammu oma arengus edasi. Rõõm tõdeda, et nii ka läks. Hooaja jooksul löödi ohtralt väravaid igale maitsele, tunti võidurõõmu ning kaotusekibedust ja mis kõige tähtsam – nauditi jalgpalli. Kui mõnikord isegi tuldi võistlustele uniste silmadega ning lootusetult hilinedes, siis mänguväljakul “pandi täiega”.

Meeskonnas valitses (ja valitseb kahtlemata ka edaspidi) alati mõnus ning väga ühtne atmosfäär, mistõttu oldi ühise asja ning eesmärgi nimel väljas. Kui vaja, siis aidati sõbral saapapaelu siduda; kui vaja, siis elati sõbrale väljaku kõrval häälekalt kaasa – kõik selleks, et ühiselt jalgpallist rõõmu tunda ning meeskonnana tegutseda.

Lisaks poistele väärivad suuri kiidu- ning tänusõnu ka kahtlemata tragid lapsevanemad, kes hooaja jooksul väga toetavad olid, meid korduvalt hädast välja aitasid ning isegi abitreeneri kohuseid täitsid.

Järgmisel aastal ootavad poisse ees mõningased muudatused, nagu näiteks väljakumõõtmete suurenemine, rohkem mängijad väljakul jne. Anname talvisel saaliperioodil endast parima, et positiivset arengut jätkata. On hea meel näha, et Uulust niivõrd vinged jalkamehed sirgumas on!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad