U9 võistkonnad esimesel ENMV etapil

Pühapäeval, 15.05, tegid Sindis oma Eesti Noorte Meistrivõistluste debüüdi klubi kõige pisemad poseidonlased – poisid sünniaastaga 2008-2009. Esimesel etapil osales kogunisti kolm Poseidoni tiimi, lisaks sõitis külla FC Paide. Võidurõõmu jagus seekord igale võistkonnale!

Kui natuke vanemad lapsed on ENMV mängupäevadega ehk juba harjunud, siis U9 võistkondadele oli tegu millegi uue ja eriti põnevaga. Tõsi, varem oldi küll korduvalt mitmetel erinevatel turniiridel käidud ja mängitud, kuid nüüd oli tegu ikkagi Eesti Meistrivõistlustega. Poisid olid ärevust-elevust täis ning ootasid mänge põnevusega. Ka lapsevanemaid oli päikesepaistelisel pühapäeval Sindi staadioni kõrvale meeldivalt palju kogunenud, mis tähendas, et ümberringi valitses mõnus õhkkond jalgpalli nautimiseks. Päeva jooksul löödi ohtralt väravaid, kogeti võidurõõmu ja kaotusekibedust ning peeti maha tasavägiseid vutilahinguid.

Pärnu JK Poseidon I treener Martin: “On väga hea meel, et klubi kõige pisemad kasvandikud alustasid ENMV mängudega. Iga võistlus on meie jaoks kulla hinnaga, sest omandatud kogemused aitavad meil edukalt edasi areneda. Esimene ENMV etapp õnnestus igas mõttes, poisid olid väga tublid nii palliplatsil kui selle kõrval. Soovin omalt poolt lastele ja lastevanematele edukat ja töökat jalgpallihooaega!”

Pärnu JK Poseidon II ja III võistkondade treener Joonas: „Suurepärane algus hooajale! Mängisime väga resultatiivselt, lüües kahe võistkonna peale üle 50 värava. Jala said valgeks väga paljud mängijad, seega on poiste esimene ENMV turniir selline, mis kindlasti jääb meelde! 29. mail juba uuesti!“

Pärnu JK Poseidon I: Marten, Ron Sebastian, Karl-Martin, Ekke, Jass, Mathias, Kennet, Kerdo, Karl.

Pärnu JK Poseidon II: Egert, Bruno, Oliver, Gregor, Jürgen, Alexander, Richard.

Pärnu JK Poseidon III: Robin, Kert, Simon, Ken, Magnus, Marko.

Arhiiv

Kategooriad