Üks nädal, neli karikat!

Möödunud nädal on olnud äärmiselt aktiivne, eriti klubi väiksematele mängijatele. Nädala sees toimus Pärnu Cup, kolmepäevane Saaremaa Cup ja Raplamaa Jalkafest.

Pärnu Cupil käis kokku 11 Poseidoni võistkonda. U13 võistkonnad olid vaatamata mitmete mängijate puudumisele küll mänguliselt konkurentsis, paraku võrdsetes mängudes positiivseid tulemusi näidata ei suudetud.

Kolm U11 võistkonda said kõik võidutunnet tunda ja I võistkond jõudis poolfinaali, kus paraku tuli vastu võtta kaotus. Kolmanda koha mängus kaotati väga napilt 3:4 Tartu FC Heliosele.

U9 turniiril osales kümne võistkonna konkurentsis 4 Poseidoni võistkonda ja turniir osutus väga edukaks. Võidud said kirja kõik ja kolmanda koha mängus kohtusid omavahel kaks Poseidonit. Seekord sai kolmanda koha Poseidon I.

U8 turniiril sai Poseidon I teise koha! Treener Nilsi võistkond mängis ägedat jalgpalli ja tulemuseks saadi tubli karikas. II võistkond sai turniirilt vajalikke võistluskogemusi, et edaspidi juba tulemuslikumalt mängida.

Päev hiljem läks kaks merejumalate U9 võistkonda kolmepäevasele turniirile Saaremaale. Kaheksa võistkonna konkurentsis sai Poseidon II tubli kuuenda koha ja Poseidon I kolmanda koha! Seejuures ei olnud ka finaalikoht kaugel, kui poolfinaalis kaotati napilt 4:5 aasta vanematele mängijatele FC Kuressaare 2009 võistkonnast. Kolmanda koha mängus Raasiku FC Jokeriga jäädi 1:3 taha, aga kokkuvõttes võeti kindel 7:4 võit.

U11 I võistkond tegi Raplamaa Jalkafestil seda, mis Pärnu Cupil tegemata jäi. Üheksa võistkonna konkurentsis alistati alagrupis kõik vastased endale ühtegi väravat laskmata. Finaalis kohtuti Tartu JK Tammekaga, kellele kevadisel Hillar Otto Memoriaali finaalis penaltitega kaotati. Rapla finaalis, kus mänguaeg oli 2 x 12 minutit, jäädi teise poolaja alguseks 0:3 kaotusseisu. Siis aga näidati tõsist iseloomu ja väikese õnne abiga jõuti seisuni 3:3, mis viis taaskord penaltiteni. Meie lõime kõik penaltid sisse ja turniiri parim väravavaht Bruno tõrjus vastaste penalti, mis tähendas, et saime revanši!

Pika ja eduka nädala lõpetab U13 võistkond ENMV sügisringi esimese vooruga, kui pühapäeval kohtutakse võõrsil Tõrva JK-ga.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad