Uue näoga esindusmeeskond alustab hooaega

Poseidoni jalgpallipüramiidi alumised astmed on kümne aastaga sisse töötatud ja hakkavad viimaks kandma. Talvega uue näo saanud esindusmeeskond koosneb peaasjalikult mängijatest, kes saanud jalgpallihariduse meie juures.

Kui tavaliselt on esindusmeeskonna hooaja lõpule järgnenud umbes kuu või pooleteise pikkune puhkehetk, siis mullusügisesele viimasele mängule 5. novembril järgnes pausi vaid nädal. Esiteks oli vaja hooaeg unustada ja otsast alustada; teiseks, ja veelgi olulisemana, pidid noored näljased mängumehed ennast uute nõudmistega harjutama ja olukorraga kohanema.

Nii ongi tänavuse hooaja ettevalmistus olnud esindusmeeskonna ajaloo pikim. Treenitud on rohkem ja kvaliteetsemalt kui kunagi varem. Kas see kajastub ka väljakul? Tulemused annavad vastuseid. Ees ootab hooaeg III liiga läänetsoonis, Pärnusse naasnud duubel aga paneb end proovile IV liiga põhja/lääne tsoonis.

Esindusmeeskonna peatreener Martin Kuldmägi: “Pre-seasoni parim osa on see, et see saab lõpuks ometi läbi. Mängijad on põnevil algava hooaja üle ning viimastes trennides on olnud tunda mõnusat ootusärevust. Hea meel on tõdeda, et ettevalmistusperiood kulges võrdlemisi väheste ootamatuste ja üllatustega ning saime suures osas tegeleda sellega, millega tahtsime.

Küll aga tasub hoida jalad maa peal ja tõdeda, et pre-seasoni edukust ja kvaliteeti saame päriselt hinnata alles siis, kui EMV hooaeg läbi ja punktisaak teada. Soovin aga kõigile mängijatele, treeneritele, fännidele, kohtunikele ja vastastele edukat ja meeleolukat hooaega!”

Hooajaeelsed kontrollmängud:

11.02 vs Saku Sporting (II) 0:3
18.02 vs FC Kose (III) 1:1 (Sven Saar)
25.02 vs Märjamaa Kompanii (III) 4:1 (Hartwich, Ruul, Albin, ov)
03.03 vs Raplamaa JK (II) 0:6
31.03 vs Türi Ganvix JK (III) 3:2 (Einfeldt 2, Ruul)

Vastavalt madalamate liigade juhendile saab III ja IV liigas mängijaid võistkonda lisada jooksvalt, seega ei ole nimekirjad lõplikud. Duubelvõistkonda registreeritud mängijaid saab esindusmeeskond kasutada piiranguteta, esindusmeeskonna mängijaid tohib ühes duubelvõistkonna kohtumises osaleda maksimaalselt kolm.

Esindusmeeskonna nimekiri 2024. aastaks:

Väravavahid (1): Marten Saar.
Kaitsjad (4): Taavet Allikas, Riston Kiviselg, Marti Mägi, Martin Salus.
Poolkaitsjad (7): Joonas Einfeldt, Magnus Hartwich, Kevin Helin, Handro Krünberk, Robin Mittenbritt, Henri Sireli, Carl-Luis Õigus.
Ründajad (4): Jass Harjaks, Richard Kiviselg, Andri Ruul, Ken Vassilenko.

Peatreener: Martin Kuldmägi
Abitreener: Janar Larin
Väravavahtide treener: Taavi Tamm
Füsioterapeut: Liisu Rõigas

Esimene mäng: laupäev, 6. aprill kell 19.30 vs FC Flora U18 (Nike Arena, Tallinn)
Esimene kodumäng: reede, 19. aprill kell 19.00 vs Vändra Vaprus II (Mai kunstmuru)

Duubelmeeskonna nimekiri 2024. aastaks:

Väravavahid (1): Bruno Koger.
Kaitsjad (11): Rasmus Kaupmees, Kristel Koort, Ivar Lepik, Marten Lepik, Romet Mihkels, Henry Piiskop, Herman Pärn, Sven Saar, Andrus Stimmer, Priit Vallap, Kristjan Õunpuu.
Poolkaitsjad (7): Robin Andri Albin, Martin Kaskla, Romek Kašulin, Eerik Kaupmees, Ott Nauts, Henri Pärn, Madis Tammsaar.
Ründajad (4): Karl Kielas, Karl Kivisto, Richard Johan Sebastian Tori, Reijo Türnpuu.

Treener-organisaatorid: Eerik Kaupmees, Ivar Lepik, Marti Mägi

Esimene mäng (ühtlasi kodumäng): laupäev, 13. aprill kell 17.00 vs FC Tallinna Wolves (Mai kunstmuru)

Võistkondade mänedžer Ivar Lepik: “Kahtlemata algab Poseidoni jaoks täiskasvanute jalgpallis uus ja põnev ajajärk, mis seab uued standardid kõigile. Kui arvestame ka Harrastajate võistkonda Rahvaliigas, saame nüüd tõesti pakkuda väljundit igal tasemel mängijatele – ja järgmise loogilise sammuna loodame näha, et meie enda noormängijad on piisavalt võimekad, et ka meeste jalgpallli püramiidil ülespoole astuma hakata. Näeme staadionil!”

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad