Uulus toimus jalgpallipäev!

16. juunil toimus Uulus Pärnu JK Poseidoni ning Tahkuranna Avatud Noortekeskuse eestvedamisel jalgpallipäev. Päev algas kell 13:00 ning lõppes 16:00. Lapsi tuli kohale ligikaudu 40!

Esimesed poolteist tundi liikusid kolme vanusegruppi jagatud lapsed ühest jaamast teise, kus olid teemadeks söötmine, löömine ning triblamine. Seejärel oli väikene kosutuspaus, kus Tahkuranna Avatud Noortekeskus esindatuna Tahkuranna valla noorsootöö juhi Merit Reinholdiga jagas lastele juua ja süüa. Seejärel sai hakata jalgpalli mängima, mille jaoks moodustati vanuse alusel neli võistkonda.

Noortesuuna juht Joonas Einfeldt: “Kuivõrd tegemist oli esmakordse üritusega, siis ei osanud me ette näha, kui palju lapsi tuleb. Seetõttu oli väga suur ja positiivne üllatus, et lapsi tuli kohale peaaegu 40, seejuures ei olnud kohal teps mitte kõik tavalised trennis käijad. Lisaks Poseidoni mängijatele tulid jalgpallipäevale ka Pärnu Vapruse ning Pärnu Jalgpalliklubi lapsed. Oli väga kihvt üritus, mida kindlasti tasub tulevikus korrata. Miks mitte ka teistes kohtades.”

Pärnu JK Poseidon tänab Tahkuranna Avatud Noortekeskust, Merit Reinholdi ning kõiki kohale tulnud lapsi ja lapsevanemaid.

Pärnu JK Poseidon
Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad